lyžiarska/snowboardová helma MARKER AMPIRE W, Purple, nastaviteľná ( NOVÁ )
Delivery
Nové Skladom
Zľava 52%
187 €

90 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
HE220152
Výrobca:
MARKER
Pre koho:
Dámske
Obvod hlavy:
51; 52; 53; 54; 55;

Dámska lyžiarska prilba Marker AMPIRE W má hybridný konštrukciu. Dámska lyžiarska prilba Marker AMPIRE W. Vďaka špičkovej škrupine s konštrukciou HYBRID SHELL je táto helma ľahká, pohodlná, ale zároveň robustný. Systém RTS FIT znamená, že sa helma prispôsobí tvaru hlavy jedným jednoduchým krokom - vždy skvele padne a zaručuje vynikajúcu ochranu. Odvetrávací systém MarkAIR Channel s dvojstupňovou reguláciou klímy v kombinácii s podšívkou Xdry PERFORMANCE zaručujú optimálnu reguláciu teploty. Spolu s novými okuliarmi MARKER tvorí helma AMPIRE vynikajúci celok, ktorý výrazne obmedzuje zahmlievaniu okuliarov. Polstrovanie uší je prirodzene kompatibilný so všetkými audio systémami, takže vaše nahrávky budú všade s vami

Systém 360 ° EDGE PROTECTION SYSTEM zlepšuje trvanlivosť prilby a tiež výkon vďaka tvarovaným dielom pod okrajom a v spodnej časti prilby na zadnej strane.

  • Technológia MAP
  • Systém RTS FIT znamená, že sa helma prispôsobí tvaru hlavy jedným jednoduchým krokom, vždy skvele padne a zaručuje vynikajúcu ochranu.
  • Odvetrávací systém MarkAIR Channel s dvojstupňovou reguláciou klímy v kombinácii s podšívkou
  • Xdry PERFORMANCE zaručuje optimálnu reguláciu teploty

Rozbalený tovar dodávaný bez originál krabice

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili