O nás

 

VITAJTE NA NAŠEJ WEBOVEJ STRÁNKE WWW.NAJLACNEJSIE-LYZE.SK

Od r. 2008 sa zaoberáme internetovým a priamym predajom prevažne použitého lyžiarskeho sortimentu určeného pre začiatočníkov, rekreačných lyžiarov, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov. Náš lyžiarsky eshop má najväčší výber na SRMôžete si vybrať spomedzi stoviek modelov lyží, lyžiarok, snowboardov a iného lyžiarskeho sortimentu. Doručenie tovaru do 24hod od objednania je u nás štandardom. Neustále pracujeme na zlepšovaní a náš predaj sme rozšírili do celej Európy. Momentálne máme 14 verzií E-shopu v cudzích jazykoch a o náš tovar je záujem všade tam, kde je možnosť lyžovania. Patríme medzi popredné priečky v predaji lyží nielen na Slovensku. Náš zákaznícky servis v zimnej sezóne je prakticky 24/7.

Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho sortimentu. Aktuálne sa môžeme pýšiť, že ponúkame najväčší výber použitých lyží a lyžiarok nielen na SR. Každý rok pre vás máme na predaj viac ako 10000 párov skladom. V našom obchode nájdete použité resp. predvádzacie lyže, lyžiarky, detské lyže, snowboardy, snowboardové topánky, helmy, palice, prípadne iný lyžiarsky sortiment. U nás je možné kúpiť modely aktuálnej sezóny za polovicu z ceny nových a to bez výraznejších známok používania. 

 
NÁJDETE U NÁS LEN TIE NAJLEPŠIE ZNAČKY:

AK SKI, ALPINA, ANON, ARMADA, ATOMIC, AUGMENT, BATALEON, BLACK CREVICE, BLACK CROWS, BOMBER, BLACK DIAMOND, BLIZZARD, BOGNER, BOLLE, BOOT DOC, BRIKO, BURTON, CARRERA, CAPITA, CASCO, CEBE, CROC, DALBELLO, DEELUXE, DIAMIR, DOLOMITE, DRAKE, DYNAFIT, DYNAMIC, DYNASTAR, ELAN, FIREFLY, FISCHER, FLOW, FREEMOTION, FULL TILT, GARMONT, GRENZWERTIG, GNU, GOOD SCHI, GOOD BOARDS, HAGAN, HATCHEY, HEAD, HMR, ICELANTIC, INDIGO,  ITALBASTONI, JULBO, K2, KASTLE, KOMPERDELL, LACROIX, LA SPORTIVA, LANGE, LEKI, LOWA, MARKER, MOVEMENT, NIDECKER, NITRO, NORDICA, NORTHWAVE, NVR SUMMER, OXYGEN, POC, POWDEREQUIPMENT, PRET, RIDE, RADICAL, ROME SDS, ROSSIGNOL, SALOMON, SCARPA, SCOTT, SHRED, SKI TRAB, SLOKKER, STUF, SMITH, SP FASTEC, SPEEDFIT, SPORTEN, STEINER, STOCKLI, STROLZ, SLASH BY GIGI, SWEET PROTECTION, STEPCHILD, TECNICA, TECNO PRO, TYROLIA, UVEX, VANS, VIST, VOLANT, VOLKL, WEDZE, ZAI SKIS, XQZT, YES a mnohé ďalšie.

Ponúkaný tovar resp. použité lyže, použité lyžiarky, helmy, snowboardy a iné, sú zobrazené v detailnej ponuke v našom E-shope fotkami, ale aj detailným videom. Ponuku si viete filtrovať podľa veľkosti, dĺžky, ceny a iných atribútov, ktoré sú pre vás dôležité. Pokiaľ si aj tak nebudete vedieť vybrať, ochotne Vám s výberom pomôžeme a poradíme. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou.