O nás

Vitajte na našej webovej stránke www.najlacnejsie-lyze.sk 

Od r. 2008 sa zaoberáme internetovým a priamym predajom nového / použitého lyžiarskeho sortimentu určeného pre začiatočníkov, rekreačných lyžiarov , ale aj tých najnáročnejších, ktorí presne vedia čo hľadajú. Momentálne máme najväčší výber na SR. Môžete si vybrať spomedzi stoviek modelov lyží, lyžiarok, snowboardov a iného sortimentu. Doručenie tovaru do 24hod od objednania je u nás štandart.

Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho sortimentu. Momentálne máme najväčší výber použitých lyží a lyžiarok na SR. V našom obchode nájdete použité resp. predvádzacie lyže, lyžiarky, detské lyže, snowboardy, snowboardové topánky, helmy, palice, prípadne iný lyžiarsky sortiment. Znamená to, že si u nás viete kúpiť lyže alebo lyžiarky, ktoré sa budú predávať ako model aktuálnej sezóny, avšak tie naše sú vyskúšané a bez výraznejších známok používania si ich u NÁS môžete kúpiť za ½  z ceny nových. Výhodou je taktiež spravený 100% servis na týchto lyžiach ( navoskovaná skĺznica a nabrúsené hrany )

Nájdete u nás len tie najlepšie značky: STOCKLI, FISCHER, HEAD, ATOMIC, VOLKL, SALOMON, ROSSIGNOL, K2, LANGE, VOLANT, ALPINA, NORDICA, ARMADA, BURTON, CARRERA, DALBELLO, DEELUXE, DOLOMITE, DYNAFIT, DYNAMIC, DYNASTAR, ELAN, F2, GIRO, HMR, ICELANTIC, ITALBASTONI, KASTLE, LACROIX, LEKI, LOWA, Mivida, MOVEMENT, NIDECKER, NITRO, SCARPA, SCOTT, SLOKKER, SMITH, STROLZ, TECNICA, TYROLIA, TECNICA a mnohé ďalšie.

Ponúkaný tovar resp. použité lyže, použité lyžiarky, helmy, snowboardy a iné, sú zobrazené v detailnej ponuke v našom E-shope fotkami, ale aj detailným videom. Ponuku si viete filtrovať podľa veľkosti, dĺžky, ceny a iných atribútov, ktoré sú pre vás dôležité.

Pokiaľ si aj tak nebudete vedieť vybrať, ochotne Vám s výberom pomôžeme a poradíme. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou.