Nové lyžiarky

Viac filtrov H
Aplikovať filter D
Cena 
Cena 
A-Z 
Z-A 

Maximálny pôžitok z lyžovania v nových lyžiarkach prémiových značiek. U nás si vyberiete pánske, dámske aj detské modely lyžiarskych topánok vzhľadom na osobné preferencie, podľa zdatnosti, skúseností a intenzity lyžovania.

Lyžiarske topánky sú na maximálny výkon a pohodu na svahu rovnako dôležité ako vhodné lyže. Ich primárnou funkciou je zabezpečiť lyžiarovi komfort a istotu pri ovládaní lyží. Pri výbere lyžiarok je preto nutné zohľadniť viacero podstatných parametrov – terén, kde budete jazdiť, správnu veľkosť topánky a jej tuhosť. V neposlednom rade rozhoduje aj cena lyžiarskej obuvi.

Kvalitné nové lyžiarky za bezkonkurenčné ceny

Rozhodujúcimi okolnosťami pri výbere lyžiarok sú tvrdosť, veľkosť a šírka chodidla a preferovaný lyžiarsky štýl (zjazdovka, freeride, race, touring).

Tvrdosť vyjadruje tzv. flex index. Čím je vyšší, tým je obuv tvrdšia. Pánske lyžiarske topánky sú oproti dámskym lyžiarkam tvrdšie. Dôvodom je vyššia hmotnosť a vyšší komín topánok, pretože muži majú lýtko vyššie ako ženy. Označenie flexu pri dámskych lyžiarkach je rovnaké ako pri pánskych, rozdiel je vo veľkosti a hmotnosti dámskej lyžiarskej obuvi. 

Najlacnejšie nové lyžiarky

Predstavujeme široký sortiment nových lyžiarskych topánok od obľúbených svetových značiek. U nás nájdete najlacnejšie lyžiarky v bezchybnej kvalite. Prinášame top modely lyžiarskej obuvi z poslednej sezóny za bezkonkurenčné ceny.  

Prezrite si kompletnú ponuku lyžiarok, lyží a ostatného lyžiarskeho príslušenstva a vyberte si to pravé pre seba. Pri nákupe vhodných lyžiarok zohľadnite najmä svoje lyžiarske skúsenosti a osobné preferencie. Garantujeme vám, že u nás nájdete tie najlacnejšie nové lyžiarky pre mužov, ženy a deti, ktoré sú vhodné pre každý typ lyžiara a na všetky typy lyžovania.