dámske lyžiarky ATOMIC LIVE FIT PLUS, WHITE/black, COMFORTABLE by SIDAS, micro, macro ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 66%
249 €

85 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK_0162
Výrobca:
ATOMIC
Pre koho:
Dámske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Typ lyžiarok:
All mountain

ATOMIC LIVE FIT sú stredne tvrdé lyžiarky z modelovej rady Live Fit, ktoré sú navrhnuté pre kontinuálne a automatické adaptovanie topánky na nohu svojho nositeľa. O to sa starajú unikátne Live Fit zóny, ktoré tesne obopnú nohu a automaticky zaistia perfektné držanie v každej fáze jazdy.

Lyžiarky ASY Comfort Liner spolu s pevným skeletom zaisťujú precízny prenos sily na lyže, zatiaľ čo dve široké a pás na suchý zips zaisťujú pevnú oporu a ľahké obúvanie a vyzúvanie. Lyžiarky sú ideálne pre pokročilé športovo založené lyžiarky ale aj začiatočníčky, ktoré sa chcú rýchlo zdokonaliť a ktoré hľadajú kombináciu komfortu a výkonu.

Life Fit Zóny

Tieto zóny sa automaticky prispôsobia podľa tvaru chodidla lyžiara a zaistia tak okamžite viac pohodlia, lepší pocit, lepšie prúdenie krvi do chodidla, viac tepla a spokojnejšie chodidlá.

Live Fit výkon

Life Fit zóny sú umiestnené na laterálnej strane aby eliminovali "horúce miesta", zatiaľ čo mediálna strana topánky zostáva pevná pre maximálny prenos sily.

Blow Out Zones

Mediálne a laterálne Live Fit zóny dovolia chodidlu prirodzene sa rozšíriť počas ťažkých dopadov, pre maximálny komfort a pohlcovanie nárazov.