skialpinistické lyžiarky LOWA X ALP ULTRA, Green, 3 combined, CLIMBING system, SKI/WALK ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 60%
399 €

160 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK190246
Výrobca:
LOWA
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
Skialp / Freeride / freestyle

Unisex skialpinistické lyžiarky LOWA X-ALP

Skelet je vyrobený z transparentného polypropylénu o troch rôznych tvrdostiach a tak vznikajú 3 oblasti s rôznou mechanickou ohybnosťou.

Je spevnený rebrovou štruktúrou tvorenou šesťuholníkmi a kruhmi, čo prináša nielen úsporu materiálu, ale aj výrazné odľahčenie pri zachovaní požadovanej mechanickej pevnosti.

Veľký rozsah nákľaku pri nastavení priehlavkovej pracky do stúpacej polohy predlžuje výrazne krok pri stúpaní. Po zapnutí pracky do zjazdovej polohy sa zvýši tuhosť skeletu pre dokonalé vedenie oblúka.

Robustný mechanizmus zaisťuje vo zjazdovej polohe dokonalú fixáciu členkového kĺbu. Pri uvoľnení v pozícii walk dôjde k simultánnemu zasunutiu zadnej opierky (spoiler), čo tiež prispieva k predĺženiu kroku pri chôdzi a stúpaní. Pracky aj Ski / Walk mechanizmus sú vyrobené z horčíkových zliatin zabezpečujúcich vysokú pevnosť a životnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti.

Lyžiarka obsahuje zatesnenie skeletu proti vnikaniu vody. Vnútorná topánka je vyrobená z ultratenkého light - 3D fit materiálu s tvarovou pamäťou.