lyžiarky ROSSIGNOL ALLSPEED 120 RTL, RED/black, CUSTOM OPTI SENSOR, CUFF adj., FLEX adj.
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 58%
356 €

150 €

Garantujeme veľkosť MONDO POINT.

Ostatné veľkosti sú len informatívne.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK190203
Výrobca:
ROSSIGNOL
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
Race / All mountain
Veľkosť MONDO:
26; 26,5; 27; 27,5; 28; 28,5;
Veľkosť EU:
40,5; 41; 42; 42,5; 43; 44;
Skelet v mm:
308 (26cm); 308 (26.5cm); 318 (27cm); 318 (27.5cm); 328 (28cm); 328 (28.5cm);
Flex index:
120;

Lyžiarska obuv Allspeed so stredne širokým kopytom 102mm poskytuje pohodlie tolerantným anatomickým tvarom a je vybavená papučou OptiSensor, ktorá dodáva lyžiarkam vysoký stupeň pohodlia, izolácie a opory chodidla. Prvotriedna mono-injektovaná konštrukcia s možnosťou nastavenia flexu a cantingom zaisťuje optimalizovaný fit a výkon prispôsobený potrebám lyžiara, jeho postoju a tvaru nohy. Vďaka technológii Sensor Blade je skelet vyrobený z menšieho množstva materiálu čím redukuje hmotnosť, a zabezpečuje neuveriteľný, vysokovýkonný prenos energie priamo do lyží.

FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI)

120

NASTAVENIE TVRDOSTI SKELETU

Funkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou 2 skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky. Lyžiarka je dodávaná tak, že skrutky sú v hornej a dolnej pozícii a stredná pozícia je voľná. Ak sú skrutky v hornej a strednej pozícii klesne tvrdosť lyžiarky o 5 stupňov. Ak prešróbu

ŠÍRKA KOPYTA

100MM

ŠÍRKA KOPYTA 100 MM

Papučka so šírkou 100mm v prstovom kĺbe poskytuje presný a pohodlný tvar pre uchytenie chodidla. Zosilnená päta a asymetrické púzdro na prsty ponúka perfektnú rovnováhu výkonu, pohodlia a kontroly. ( šírka sa zväčšuje s veľkosťou lyžiarky smerom nahor) - údaj upresňuje zameranie lyžiarky na komfortný výkon lyžovania

SPODNÁ ČASŤ SKELETU

POLYURETÁN

HORNÁ ČASŤ SKELETU

POLYURETÁN

VNÚTORNÁ PAPUČA

PRE-SHAPE LINER FULL CUSTOM T1

CUSTOM LINER

Papuče CUSTOM LINER majú vnútornú výplň papuče z materiálu, ktorý sa po zahriatí dobre prispôsobí tvaru vášho chodidla a zapamätá si svoj tvar. Takto prispôsobená papuča umožňuje presnejšie obalenie chodidla a teda účinnejšie ovládanie a kontrolu lyží pri zachovaní komfortu a opory chodidla.

FULL CUSTOM T1

FULL CUSTOM T1 papučka je zhotovená z dvoch materiálov (EPDM HARD/FLEXALON a EPDM SOFT/FLEXALON) pre vyššiu precíznosť, ktoré je možné tvarovať teplom. Nastavenie vysokou teplotou sa týka len komfortných oblastí, zóny opory ostávajú nezmenené. Papuče vám upravíme v Rossignol obchode, alebo si ich môžete upraviť doma.

ZATEPLENIE PAPUČE

THINSULATE STRETCH

THINSULATE®

Vynikajúce zateplenie lyžiarok vďaka použitiu technických vlákien THINSULATE®. Termografické štúdie v našich laboratóriách dokazujú, že THINSULATE® poskytuje najlepšiu tepelnú izoláciu, aká je v súčasnej dobe na trhu dostupná. Veľmi tenké vlákna, ktoré nemajú vplyv na technické vlastnosti papúč v lyžiarkach, ale umožňujú dokonale obaliť nohu a zlepšiť tak pohodlie a cit.

CANTING

Nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili