lyžiarky NORDICA SPORTMACHINE 90 R, RED/black, ANTIBACTERIAL, micro, macro, EASY step in, canting
Použitý tovar vypredané
Zľava 57%
289 €

125 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK190192
Výrobca:
NORDICA
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
All mountain

Lyžiarky značky Nordica. Lyžiarske topánky v univerzálnej farbe sú vhodné na akékoľvek hory, ktoré sa rozhodnete zdolať. S ohľadom na pokrok kladie Sportmachine 90 dôraz na pohodlie a ovládanie. Jeho širšia päta a jemnejší skelet sú obzvlášť zhovievavé a zmestia sa do nich aj nohy väčších rozmerov. Vďaka svojmu strihu a konštrukcii si lyžiarske topánky viete pohodlne prispôsobiť.

Pánske lyžiarky majú pohodlnú vnútornú topánku, ktorej nárt s dvojitým vstupom uľahčuje obúvanie a vyzúvanie. Lyžiarky si viete nastaviť do neutrálneho postoja, ktorý zlepšuje rovnováhu a minimalizuje únavu. Umožňuje to Adjustable Cuff Profile a je možné manžetu nastaviť tak, aby lepšie držala kontúry vášho lýtka. Lyžiarky Nordica poskytujú dodatočné teplo pomocou podšívky s izoláciou PrimaLoft. Lyžiarky pánske sa zapínajú na 4 pracky a suchý zips. Posúvajte svoje hranice v pohodlí s modelom Sportmachine 90.

Detaily produktu:

kvalitný a odolný materiál

vhodné aj pre nohy väčších rozmerov

pohodlné obúvanie a vyzúvanie

Adjustable Cuff Profile umožňuje prispôsobiť si veľkosť manžety

tepelná izolácia PrimaLoft

zapínanie na štyri pracky a suchý zips

šírka skeletu: 102 mm

flex index: 90

Materiál:

syntetický materiál

Technológie:

Adjustable Cuff Profile - Nastaviteľný profil manžety je jednoduchý systém, ktorý umožňuje zväčšiť objem manžety. Vďaka dvojitým skrutkám na hornej zadnej strane si každý lyžiar môže ľahko prispôsobiť strih a nájsť ten správny komfort.

Dual Easy Entry - mäkké plastové vložky integrované do hrdla vnútornej topánky umožňujú ľahké obúvanie a vyzúvanie.

Nordica Primaloft

PrimaLoft® technológia - Izolácia PrimaLoft®, pôvodne navrhnutá pre americkú armádu, je trvalo odolná voči vode. Zachováva si svoje izolačné a ľahké vlastnosti pre teplo a pohodlie, aj keď je mokrá. Je to najlepšia dostupná syntetická izolácia. Udrží Vaše nohy v teple a suchu.

Nordica Tri Force Shell

Tri Force Shell technológia - technológia 3 Force od Nordica maximalizuje prenos energie z nohy a chodidla do podšívky a plášťa pre bezkonkurenčnú silu a kontrolu. Zabezpečuje pohodlie s väčšou kontrolou, vyšší výkon a účinnosť a silnejší bočný prenos.