lyže ATOMIC REDSTER edge GS piste rocker, woodc., titan, handmade + Atomic XTO 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 73%
699 €

195 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0144
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic XTO 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Nový Redster od Atomic je veľmi presný a je možné ho ovládať s dokonalou presnosťou. To všetko vďaka novej kombinácii s inovatívnou Doubledeck technology, čo zlepšuje odraz a produkuje silnú akceleráciu.

Závodné zjazdové lyže Atomic Redster Edge GS pre obrovský slalom, určené pre náročných zjazdarov, ktorí majú skvele zvládnutú techniku jazdy.

Lyže ATOMIC Redster EdgeGS + Smartrak 12 Black / Yellow. Redster Edge GS sú obzvlášť pokojné race lyže s dodatočným zosilnením z materiálu titán pre najvyššiu možnú torznú pevnosť. Drevené jadro po celej dĺžke a dve titánové vrstvy zaisťujú obzvlášť pokojnú jazdu a perfektný prenos síl z hrany na hranu. Každý impulz lyžiarov je ihneď efektívne prenesený na zjazdovku. Voľne pohyblivá doska Power Bridge, ktorá sa nachádza priamo pod viazaním, ponúka optimálny a presný prejazd oblúka - dlhšie oblúky tak možno na hrane perfektne prejsť. Dynamickí lyžiari, ktorí milujú široké oblúky s veľkým rádiusom, nájdu v modeli Redster Edge GS spoľahlivého partnera s priamym prenosom sily.

Atomic Redster GS je mimoriadne pokojná a ovládateľná obráčka vďaka tlmiacemu prvku Shockilla.

Dve titánové výstuhy poskytujú lyžu tuhosť, ktorú pocítite pri vykonávaní oblúku. Piste Rocker umožňuje veľmi jednoduché ovládanie lyže aj pri vysokej rýchlosti, zatiaľ čo zahájenie oblúku je tak jednoduché.

Dve Shockilla vložky v bočniciach lyže absorbujú vibrácie a umožňujú precízne ovládanie lyže. Shockilla nielenže absorbuje vibrácie, ale aj šetrí energiu a silu lyžiara.

Presný prenos sily na hranu lyže. Presná kontrola. Presný výkon. Zjazdové lyže Atomic Redster Edge GS sú stavané pre výkonnostných lyžiarov na stredný a dlhší oblúk. Technológia a konštrukcia lyže prevzatá z pretekárskych FIS lyží. Tlmenie Shockilla pre väčšiu stabilitu lyže vo vysokých rýchlostiach v kombinácii s dreveným jadrom a titanalovou výstuhou znamená dokonalý zážitok na tvrdej upravenej zjazdovke. Nechajte sa uniesť zjazdovými lyžami lyže Atomic Race Ti GS.