lyže ATOMIC REDSTER edge SL piste rocker, woodc., titan, handmade + Atomic XT 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 72%
769 €

220 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0143
Výrobca:
ATOMIC
Stiprinājumi:
Atomic XT 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže Atomic Race Ti Edge SL sú veľmi výkonné lyže od Atomic s sidewall konštrukciou a sendvičovým jadrom. Obsahuje vysoko kvalitný sidewallovú konštrukciu s dreveným jadrom a dvoma titanovými doskami. To zaručuje veľmi plynulú jazdu s optimálnou dynamikou.

Bočnice sú zárukou dobrého prenosu energie do hrany a technológie Shockilla výborne tlmí vibrácie. Prizdvihnutie špička pre jednoduché začatie oblúka. Celodrevené jadro spolu s bočnicami po celej dĺžke lyže je jedna z najlepších konštrukcií. Bočnice dokonale prenášajú impulzy na hranu a zároveň tlmí vibrácie.

Titanalovou pláty zvyšujú torznú tuhosť a tým pádom zlepšujú vlastnosti na tvrdom povrchu. Navyše je technológia vybavená tlmiacu podložku pod viazanie Flex Zones, ktorá zlepšuje flexi lyže a uľahčuje zatáčanie.. RACE ROCKER Race rocker je nový tvar rockerového zakrivenia lyže, ktorý sa vyznačuje pozvoľným zakrivením.

Camberová časť poskytuje extra presnú priľnavosť hrán, zatiaľ čo rockerová časť znamená ľahšie začatie oblúkov bez nevyžiadaného zasekávania hrán. Lyže s technológiou Race rocker sú ideálne pre zvýšenú bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach. FULL SIDEWALL POWER WOODCORE TITANIUM POWERED Titánová vložka jadra po celej dĺžke lyže.