lyže VOLANT PURE SILVER, diamond finished, handmade + Volant 12
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 66%
1 230 €

430 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_0115
Výrobca:
VOLANT
Viazanie:
Volant 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
170;
Parametre:
110-70-97 (170cm);
Rádius:
15 (170cm);
Stred:
70 (170cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Volant Pure Silver sú elegantné lyže pre pokročilých lyžiarov. Lyže majú elegantný tvar a jedinečný flex z SILVER R, ktorý zaisťuje perfektný výkon s miernym rokerom. Ide o ľahkú lyžu s dynamickým krojením pre výnimočnú hladkosť, vynikajúce ovládanie, vysokú torznú pevnosť, odolné spracovanie kovového povrchu.

Už viac ako dva desaťročia je Volant synonymom pre exkluzívny a luxusný lyžiarsky trh. Vynikajúca povesť výrobkov vychádza z filozofie: Len tie najlepšie materiály, len tie inovatívne konštrukcie idú do remeselnej ikony jedinečnej krásy. Každá lyža sa vyznačuje unikátnou konštrukciou oceľového krytu "cap" z ušľachtilej ocele, ktorá kombinuje mäkký flex, priamy prenos sily a vyššiú torznú tuhosť. Za lyžami značky Volant stoja bratia Hank a Bucky Kashiwovci od roku 1989. Bratia založili firmu s presvedčením, že lyže z nerezovej ocele by poskytli lepší výkon ako lyže vyrobené z iných materiálov. Volant má okrem ľahkej vysoko kvalitnej ocele, hliníka, karbónu a topole aj nasadené exkluzívne techniky spracovania.

Technológie:

Steel Cap Technology

Tenký oceľový zvršok kryjúci celú lyžu umožňujúci mimoriadny prenos síl na hranu lyže.

Značka Volant vlastní celosvetový patent na túto technológiu využívajúcu vysokoakostnú oceľ.

Finishing:Výroba každej lyže Volant je dokončovaná ručne. Ide o dobrusovanie jednotlivých častí povrchu, farbenie vysokoakostnej ocele a umiestnenie loga.

Race Base:Grafitová skĺznica vyvinutá v úzkej spolupráci so značkou Atomic.

Skĺznica je extrémne odolná proti poškriabaniu a má výborné jazdné vlastnosti, preto je obľúbená medzi účastníkmi svetového pohára.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili