snowboard SALOMON SUPER 8 unite 2019, black/blue, freeride, woodcore, CAMBER

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  59%
385,0 €

160,0 €

Dotaz k produktu   ?
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN190007
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
147; 151;
Parametre:
30-25,5-29 (147cm); 30,5-25,5-29,5 (151cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave. Snowboardy sú nabrúsené a navoskované.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA

POPIS ZBOŽÍ: SALOMON SUPER 8 RTL

SHAPE
Directional Twin

PROFIL
Zadné sedadlo Camber

Sidecut
kvadratický

CORE TYPE
Aspen Strong

ZÁKLADNÝ MATERIÁL
Extrudované EG

FLEX
MEDIUM

CONSTRUCTION
Millenium construction
Rocket Science

CORE TYPE
Aspen Strong

SUSPENSION
ABS

ZÁKLADNÝ MATERIÁL
Extrudované EG

ŠPECIÁLNE
4x2 vložky

Málo jazdcov ovládalo umenie rezbárstva ako Josh Dirksen a Wolle Nyvelt. V poslednom partnerstve spoločnosti Salomon s vreckovými značkami značky James nasmerovali precízne rezbárske práce na všetky horské rady, ktoré využívajú kontrolu a rýchlosť. Hovorí sa tomu: snowboard Salomon Super 8.

Snowboard Salomon Super 8 je allmountain, zužujúci sa a má smerový oblúk. Trochu širší nos nastavuje smer pre rozhodujúci a silný chvost. Môžete si účtovať strmšie s dôverou a zobrať tú istú stabilitu mimo vychodených ciest a ťuknúť na svoju hravú stránku. Táto hracia doska nie je navrhnutá tak, aby bola vašou prvou, ale mohla by byť vašou poslednou funkciou s autoritívnym ovládaním okrajov na navigáciu v severo-západných veterných perách.

Ikonickým prvkom tejto dosky je Salomon's Backseat Camber. Vďaka dokonalému spojeniu s ich kvadratickým rezom a špičkou a chvostom Rocket Science máte stredne veľkú dosku, ktorá sa cíti menšia ako je. Drží na tejto ploche, aby vás udržal stabilný a vznášal sa, ale zanecháva za oneskorením väčšiu dosku.

Všimnite si, ako je Super 8 dostatočne svižný na to, aby sa ponoril do úzkych stromov so silou a stabilitou, aby vás chytil, keď sa vrátite na útek. Kamera Backseat Camber sústreďuje kontrolu pod zadnou nohou, takže keď veci stúpajú a musíte sa hádzať v zákrute, môžete sa spoľahnúť na silnú hranu pod vami.

Pohybuje sa smerom k prednej časti dosky, odkloňuje sa do rovnej zóny. Chyťte vzduch v hlbokých veciach, keď viete, že sa vznášate, a to vďaka plochému prevýšeniu v nose, ktoré vás podpiera. Unikátne uhly v bočnom výreze zmiešané so zužujúcim sa profilom spôsobujú, že začiatočné zákruty budú hračkou. Pokyny môžete ľahko zmeniť kedykoľvek počas prepojenia zákruty a udržiavajte plynulý štýl hrany od seba. Sú to tie perfektné zákruty, ktoré vás zaskočia do ďalšieho, prinášajú energiu vašej jazde a zároveň zachovávajú život v nohách.

S celkovo širšou plošinou nie je pochýb o tom, že budete môcť so spoľahlivosťou zvládnuť rýchlosť pod nohami Salomon Super 8. To, v kombinácii s technológiou Rocket Science, ktorá dodáva špičke a chvostu rocker, odomyká hravý pocit, ktorý umožňuje iniciáciu lomiek, kedykoľvek budete chcieť. Rýchlosť a manévrovateľnosť sa spájajú pri výbušnej jazde, takže môžete štýlom vystúpiť zo stoličky a plaviť sa skôr, ako naplno využijete potenciál Super 8 so silou a ovládaním vo svojej obľúbenej zóne.

Salomon's Super 8 je pre stredne pokročilých až skúsených jazdcov, ktorí sa na hory pozerajú ako na plátno, pripravení nato užiť si umenie jazdiť.

Podobné produkty