lyže SALOMON S/RACE SHOT GS 2020, grip walk, Ti2, woodcore, pulse pad + Salomon Z12
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 58%
780 €

335 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY190246
Výrobca:
SALOMON
Viazanie:
Salomon Z12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
170;
Parametre:
118-70-100 (170cm);
Rádius:
16 (170cm);
Stred:
70 (170cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže Salomon S / Race Shot GS sú čistokrvné obračky, určené pre vysoko športových lyžiarov. Tento model lyží Salomon disponuje úplne inovatívny tvarom, ktorý napomáha jednoduchšiemu zahájeniu oblúku a ľahkému prehraneniu do ďalšieho oblúku.

Model je vybavený celodreveným jadrom Race S vyrobeným z topoľového dreva, má dva titanálové pláty, ktoré pomáhajú lyži k perfektnej torznej tuhosti a ako je u modelov Salomon zvykom, táto lyža obsahuje celý rad patentovaných technológií, ktoré pomáhajú k tomu najlepšiemu zážitku z jazdy.

Devízou tohto modelu je extrémne jednoduché a rýchle začatie oblúka a pokoj a stabilita aj v tých najvyšších rýchlostiach. Tieto lyže sú najvhodnejšie na tvrdú, zamrznutú a upravenú zjazdovku, kde sa najlepšie môžu prejaviť jej vlastnosti. Ideálny model pre dynamický dlhý a stredný oblúk vo veľmi športovom duchu.

VLASTNOSTI

  • FULL POPLAR WOODCORE : Celodrevené jadro, od špičky až po pätu lyže zlepšuje jej stabilitu a odpruženie, maximalizuje kontakt so snehom a filtruje vibrácie.
  • Double TI : Dvojitá vrstva titánu, jedna na obidvoch stranách jadra, zlepšuje výkon pri tvrdom snehu. Zvyšuje presnosť, ponúka dobrú priľnavosť na hranách a zlepšuje citlivosť.
  • Edge Amplifier : Prenáša 100 % vašej energie priamo na hrany lyží, čoho výsledkom je bezkonkurenčná priľnavosť.
  • FULL SANDWICH SIDEWALLS : Umožňujú výnimočný kontakt lyží so snehom a veľmi dobrú prispôsobivosť lyží k akémukoľvek terénu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili