lyže ROSSIGNOL PURSUIT 500 CARBON LTD, POWER turn, woodcore+ Look NX 12 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 60%
589 €

240 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY190237
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look NX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
149; 156;
Parametre:
126-74-111 (149cm); 126-74-111 (156cm);
Rádius:
11 (149cm); 12 (156cm);
Stred:
74 (149cm); 74 (156cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

PURSUIT 500 LTD sú zjazdové karvingové lyže s viazaním určené na upravené zjazdovky pre stredne pokročilých až veľmi dobrých lyžiarov. V tejto rade lyží bola použitá technológia PROP TECH, vyvinutá špeciálne pre pretekárov. Tá poskytuje prispôsobivejší torzný flex pre lepší kontakt hrany s povrchom a účinnejšiu kontrolu v oblúku. Power turn Rocker zase zaručuje rýchly a jednoduchý štart oblúku a spoľahlivý grip počas jázd na upravených svahoch.

POPLAR WOOD CORE : Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosťou, čím lyžiam dodáva univerzálny mix energie, obratnosti a hravosti.

KONŠTRUKCIA LYŽE - MINICAP SANDWICH : Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené o 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.

PROP TECH : Vrchná vrstva vystuženia lyže má na špičke pozdĺžne zárezy, čím sa zvýši prenos energie a kontrola nad lyžami. Vďaka Prop Tech-u je špička lyží pružnejšia a prispôsobivejšia pri vjazde do oblúku. Tým, že je pružnosť na špičke vyššia, neprenáša sa krútenie lyže až pod viazanie, ale naopak zlepšuje grip na hrane v strednej časti lyže.

VYSTUŽENIE – CARBON : Formula 1 medzi vláknami. Karbónové vlákna majú nízku hmotnosť a mechanické vlastnosti sú neprekonateľné. Poskytujú spoľahlivý grip, energiu a akceleráciu. Síce to vyžaduje mnoho práce prispôsobiť ich jadru a flexu, ale výsledkom je jedinečný kontakt zo snehom a dych berúci výkon.

ON TRAIL ROCKER : Profil obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách, a mierny 10% rocker priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili