lyže HEAD SUPERSHAPE i.MAGNUM SW, GRAPHENE, KERS, WC, grip walk + Head PRD 12 ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 57%
798 €

350 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY190199
Výrobca:
HEAD
Viazanie:
Head PRD 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Jeden z najvyšších a najpredávanejších modelov univerzálneho radu crosscarve-all mountain Head Supershape i.Magnum. so závodnou konštrukciou.

"Dá sa povedať crossovo poňatá slalomka". Kvalitná plnodrevená konštrukcia vhodná aj pre vyššiu váhovú kategóriu lyžiarov so športovými ambíciami.

Lyže osadené od minuloročnej sezóny osvedčenou technológiu KERS (Kinetic Energy Recovery System). Systém, ktorý dokáže ovplyvniť pozdĺžnu tuhosť lyže v jej zadnej časti. Tento čip v sebe akumuluje energiu, ktorú automaticky vracia späť a zvyšuje tak dynamiku lyže. Lyže sú vďaka tejto technológii živšie pri výjazde z oblúka.

Výborný kompromis pre použitie na upravenú, ale aj neupravenú zjazdovku.

Celá rada Supershape doznala od predvlaňajšej sezóny nielen nové krojenie celej kolekcie, ale určite budete prekvapení prevedením ich povrchu - lyže sú na pohľad ďaleko jšie než minulé modely. Vďaka použitiu novej skladby jadra z rôznych druhov driev sa darí lyžiam pridať na komforte v ovládaní pri zachovaní stále veľmi dobrého správania sa aj na tvrdom podklade.

Vysoko športový charakter lyží pri zachovaní aj určitej tolerancie voči chybám lyžiarov. Lyže vhodné pre lyžiarov, ktorí nechcú vyhranenú obračku ani slalomku a napriek tomu hľadájú vysoko športový model lyží. Pri skrátenej dĺžke Vám ponúkne slalomové prekrojenie a napriek tomu lepšiu toleranciu voči mäkším podmienkam ako slalomky. Pri požiadavke stredne dlhého až dlhšieho oblúku odporúčame porovnanie hodnôt s modelom Head i.Supershape Speed.

Technológie:

-ERA 3.0

-GRAPHENE WORLD CUP SANDWICH CAP CONSTRUCTION

-KERS

-RACE STRUCTURED UHM C BASE

-SPEED ROCKER