lyže FISCHER RC4 WORLDCUP SC, titan, grip walk, woodcore + Fischer Z12
Použitý tovar vypredané
Zľava 59%
814 €

335 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY190185
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer Z12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Tieto populárne závodné lyže so špičkovými vlastnosťami značky Fischer sa radia do kategórie pretekárskych lyží na Svetovom pohári. Disponujú sendvičovou konštrukciou, dreveným jadrom s dvojitou titanalovou platňou o hrúbke 0,8 a 0,5mm, vďaka čomu je lyža pevnejšia a stabilizovanejšia aj pri extrémnej rýchlosti.

Drevené jadro je kombinované s bočnicami ABS pre vyvážený ohyb a dokonalú reakciu. Optimalizovaný flex s voľným prehybom a všetky špičkové materiály a vlastnosti zaručujú dokonalý kontakt so zjazdovkou a priamy prenos síl.

Technológie:

  • Beech Poplar Wood Core : Jadro s dokonalou kombináciou ľahkosti a rovnováhy flexu pre vyváženú tvrdosť a dobrú stabilitu.
  • Sandwich Sidewall Construction : Drevené jadro kombinované s ABS bočnicami v klasickej sendvičovej konštrukcii pre vyvážený ohyb a dokonalú reakciu.
  • Air Carbon Ti 0.8 : Drevené jadro vystužené dvojitým Titanalom o hrúbke 0.8 mm.
  • Hole Ski Technology : Nižší moment zotrvačnej hmoty vďaka zníženiu váhy špičky a pätky lyží znamená skrátenie doby kmitania a zníženie vibrácií, čím zlepšuje kontrolu nad lyžami.
  • RaceTrack : Podložka RaceTrack má optimalizovaný flex s voľným prehybom pre dokonalý kontakt so zjazdovkou.
  • World Cup Tunning : Hrany a sklznica dostávajú neobyčajne presnú finálnu World Cup úpravu na najmodernejšej brúsnej linke na svete.
  • Sintered Bases : Sintrovaná sklznica má dlhú životnosť.