lyže ELAN ELEMENT LS 2020, Groove tech, Prabolic rocker, DUAL woodcore, grip walk + Elan EL 10
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 50%
396 €

200 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY190166
Výrobca:
ELAN
Viazanie:
Elan EL 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
152;
Parametre:
126-75-101 (152cm);
Rádius:
12 (152cm);
Stred:
75 (152cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže Element podporia vaše sebavedomie a vnesú harmóniu do každého lyžiarskeho zážitku. Zaručia vám potrebnú stabilitu a vďaka ľahšej kontrole nad lyžami budete môcť vykrajovať oblúky po celý deň.

Lyže Element, vybavené profilom parabolický rocker, boli vylepšené tiež technológiami Groove a Power Shell, ktoré dodajú začínajúcim lyžiarom potrebnú istotu na to, aby mohli jazdiť rýchlejšie a púšťať sa aj na náročnejšie svahy.

Technológie:

Technológia Groove : Technológia Groove zabezpečuje lepšiu stabilitu a kontrolu nad lyžami vďaka rozkladaniu tlaku po celej dĺžke hrany.

Profil Parabolický Rocker : Tento hybridný profil má jemne vykrojenú špičku a pätu, ktorá umožňuje ľahké nasadenie do oblúkov. Stabilizátor v špičke navyše aj tlmí vibrácie čím zlepšuje držanie hrán na svahu.

Jadro DuaLite Wood Core : Jadro sa skladá z dvoch drevených nosníkov. Takáto konštrukcia zaručuje ľahkú ovládateľnosť v rôznych snehových podmienkach.

Výstuže z laminátu : Výstuž z laminátu optimalizuje pružnosť lyží a znižuje ich hmotnosť.

Systém Light Shift : Light Shift je systém viazania s pružnou konštrukciou plate-in-plate, ktorý prispieva k zvýšeniu výkonu pri vynaložení menšej energie a nízkej hmotnosti. Viazanie má tenký profil z ľahkých kompozitných materiálov, vďaka ktorým výborne tlmí vibrácie.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili