lyže ELAN AMPHIBIO 10 Ti PS, Waveflex tech., titan, woodcore + Elan EL 11 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 57%
505 €

220 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY190164
Výrobca:
ELAN
Viazanie:
Elan EL 11
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
152;
Parametre:
125-76-105 (152cm);
Rádius:
11,5 (152cm);
Stred:
76 (152cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Model Amphibio 10 sú ideálnou voľbou pre všestranných lyžiarov, ktorí si chcú užiť akýkoľvek terén. Amphibio 10 vďačí svojej všestrannosti oceňovanému profilu Amphibio, ktorý kombinuje profily hrán camber a rocker a tým zvyšuje priľnavosť hrán. Drevené jadro a titánová výstuha robia lyže dostatočne pevné, ale stále jednoducho ovládateľné.

Technológie:

Amphibio Truline Technology : Najnovší prínos lyží s modernou konštrukciou, kde tradične ploché jadro lyže je konvexne vytvarované na špičke a konkávne na päte. Predná konvexná časť umožňuje presné nasadenie oblúka, zatiaľ čo zadná konkávne tvarovaná časť zaručuje dynamický výjazd z oblúka. Tvarované jadro zaručuje bezkonkurenčnú všestrannosť a pevnosť.

Profil Amphibio : Profil Amphibio je unikátna technológia ktorá kombinuje profily konštrukcie hrán rocker a camber. Vďaka rozdielnej konštrukcii pravej a ľavej lyže, vnútorná camberová hrana zaručuje dobrú priľnavosť hrán, zatiaľ čo vonkajšia hrana v profile rocker uľahčuje plynulé prechody medzi oblúkmi.

Konštrukcia DST Sidewall : Dual Sidewall kombinuje vertikálne bočnice s konštrukciou Cap a čiastočnú bočnú hranu na vonkajšej hrane lyže, čo zaručuje hladký prejazd oblúkom.

Jadro Power WoodCore : Drevené jadro sa skladá z nosníkov, ktoré sú vertikálne spojené s laminátmi a vo vnútri syntetického jadra vytvárajú pevný rám. Tento rám zaručuje lepšiu reakciu lyží a zachováva pružnosť po celej svojej dĺžke.

Výstuže Mono Ti : Mono Ti využíva jednu vrstvu titánu umiestnenú na povrchu dreveného jadra a tým prispieva k lepšiemu jazdnému výkonu.

Systém Power Shift : Power Shift je systém viazania s pružnou konštrukciou plate-in-plate, ktorý prispieva k maximálnej pružnosti. Viazanie má tenký profil z ľahkých kompozitných materiálov vďaka ktorým výborne tlmí vibrácie.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili