lyže BLIZZARD WCR, ANTHRACIDE/white, RACE carver + Marker TLT 10 ( TOP stav )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 60%
409 €

165 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY190154
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker TLT 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
139; 146;
Parametre:
119-72-102 (139cm); 119-72-102 (146cm);
Rádius:
10 (139cm); 11 (146cm);
Stred:
72 (139cm); 72 (146cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Športovo navrhnuté zjazdové lyže Blizzard WCR sú určené pre stredne pokročilých až pokročilých lyžiarov prevažne na upravenom snehu. Doporučujeme pre tých ktorý hľadajú športové, stabilné, štýlové a ľahko ovládateľné lyže pri rôznom štýle jazdy.

Zjazdové lyže Blizzard WCR majú drevené jadro a kompozitové bočnice. Viazanie je upevnené na doske - jednoduchá zmena veľkosti. Lyže sú vhodné pre pokročilých lyžiarov.

Zjazdové lyže Blizzard WCR sú vhodné na upravené zjazdovky pre lyžiarov, ktorí uprednostňujú krátky oblúk.

Parametre:

  • Určené pre: muž / Unisex
  • Typ lyžiara: pokročilý lyžiar
  • Oblasť použitia: upravená zjazdovka
  • Typ lyže: all-round
  • Typ jadra: kompozitové
  • Viazanie Áno
  • Farba: čierna

Konštrukcia:

IQ zložená konštrukcia

dvojité sklolaminátové zosilnenie

Duratec

90% side wall

Spaceframe 3D

TECHNOLÓGIE:

Duratec: Výrobca navrhol lyže tak aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec tchnologiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou. Je o 20 % silnejšia ako je štandard na trhu a garantuje odolnosť proti poškriabaniu.

Spaceframe 3D: je špeciálna odľahčená 3D vrstva vyrobená z titánu. Zaisťuje optimálny prenos síl na hrany, maximálnu torznú pevnosť a vysokú stabilitu. 3D flex zóny optimalizujú priehyb, odľahčujú konštrukciu lyže a uľahčujú točivosť.

IQ systém: je prvý a jediný systém viazania, ktorý tvorí homogénny celok medzi lyžou a viazaním. Viazanie je montované na lyži vždy iba jedným stredovým šróbom čo zaisťuje plynulý priehyb lyže, priamy a precízny prenos síl na hranu. Výsledkom pre lyžiara je rýchle a jednoduché nastavenie viazania, menej námahy pri lyžovaní a nižšia hmotnosť konštrukcie.

Konštrukcia "90% Sidewall" je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambiciózneho lyžiara.Sidewall zabudovaný do konštrukcie lyže poskytuje vyšší prenos síl na hrany lyží = držanie hrán na zľadovatenom teréne, stáli tlak na hranu pozdĺž celej dĺžky lyže, väčšiu stabilitu celej konštrukcie, dokonalú kontrolu a maximálnu carvingovú výkonnosť.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili