lyže ATOMIC VANTAGE X 80 Cti, grip walk, BLACK, CARBON, TITANIUM, AM rocker + Atomic FT 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 67%
865 €

290 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY190061
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic FT 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže Atomic Vantage X cti 80 sú nástupcom najpredávanejšieho modelu Atomic Blackeye Ti. Keďže väčšina all-mountain lyží trávi viac a viac času na zjazdovkách, je tu úplne nová rada Vantage X. Je to séria lyží Atomic, ktorá predstavuje úspešnú ľahšiu a pevnejšiu konštrukciu navyše s novou technológiou Exo Profile, ktorá uberá 20% váhy. Lyže sú ideálne pre jazdu na upravenej zjazdovke aj do prašanu mimo nej. Majú športový tvar a inovatívny dizajn a sú pokryté odolnou vrchnou vrstvou.

Konštrukcia:

Celodrevené jadro Power Woodcore je tvorené kombináciou tvrdého a ľahkého dreva a je zárukou výborných vlastností.

CARBON TANK MESH : Veľmi pevná sieťová vrstva karbónu, ktorá dodáva lyži silu vo všetkých smeroch, pri minimálnom navýšenie hmotnosti.

TITANIUM Backbone : Vrstva titanalu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke lyže. Plní fuknciu ako "chrbticu", robí allmountain lyže stabilnejšími a dynamickejšími.

FIREWALL : Bočnice zvaná "FIREWALL" je veľmi podobná klasickej sendvičovej konštrukcii s tým rozdielom, že sa pod viazaním zužuje pre lepšiu pružnosť.

EXO PROFILE : EXO PROFILE je 3D profil lyže pre rad Vantage X. Lyže majú zúžené hrany, ktoré sú zosilnené. Hlavnou výhodou je znížená hmostnosť a zvýšená odolnosť proti poškriabaniu