lyžiarska/snowboardová helma SLOKKER by MANGO, BLACK, made in ITA, air vent
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 80%
145 €

30 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
HE190017
Výrobca:
SLOKKER
Pre koho:
Unisex / Pánske
Obvod hlavy:
60; 61; 62;

Prilby sú vyrobené s použitím odlišnej technológie nanášania škrupiny, všetky však zabezpečujú maximálnu kvalitu (vstrekovanie ABS, tvarované za tepla ABS, tvarované za tepla PC).

RUN SYSTEM

„Run System“, ktorý je majetkom Mango Sport System, bol prvým systémom regulácie veľkosti, aký bol kedy použitý a patentovaný na cyklistické, lyžiarske a horolezecké prilby. Run System je umiestnený vo vnútri prilby a je tvorený krúžkom a rotačným zariadením, ktoré jedným gestom umožňuje prispôsobiť prilbu každej veľkosti hlavy s maximálnym komfortom.

NASTAVITEĽNÝ VENTILAČNÝ SYSTÉM

Aby bolo možné reagovať na všetky potreby spotrebiteľov, pridalo Mango mechanizmus ventilačného systému vybavený tlačidlom otvárania / zatvárania. Tento systém umožňuje zvoliť správne vnútorné vetranie.

FIBRA MICROMETRICA

Mikrometrická spona sa používa na cyklistické, lyžiarske a skalné prilby a jedná sa o nastaviteľný systém spojovacích popruhov. Skladá sa z gombíka a odmernej tyčinky, ktoré umožňujú rýchle nastavenie podbradného remienka bez toho, aby boli ohrozené ručné spojenia.

VYMENITEĽNÉ NÁUŠNÍKY

Niektoré modely sú vybavené odnímateľnými náušníkmi. Takéto náušníky je možné nasadiť a odstrániť, aby sa každému spotrebiteľovi zaručilo správne riešenie nosenia a ventilácie.

Zákazníci si taktiež kúpili