snowboard BURTON PROCESS EXPERIENCE white/black, woodcore, ALL mountain, CAMBER/flat ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 44%
535 €

300 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN190064
Výrobca:
BURTON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Flat / Camber
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka:
144;
Parametre:
28,1-24,2-28,1 (144cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Séria snowboardov Process je dizajnovaná pre parkovo a freestylovo zameraných jazdcov, je však veľmi dobre použiteľná aj pre all-mountain. Burton process má rovnaký tvar a ohyb ako Process Flying V, ale má klasické camber prehnutie.

PurePop Camber

Tradičné camber prehnutie prešlo v dielňach Burton menšou evolúciou. PurePop má nepatrné ploché zóny pod nohami, klasické camber prehnutie medzi viazaním a zdvihnutú špičku a pätku pre lepšie kĺzanie snehom a ľahké odlepenie od zeme do vzduchu.

Shape a Flex

Twin/Twin Jadro - FSC certifikované Superfly II 700G Core (jadro tvoria ľahšie a tvrdšie drevené materiály pre čo najlepšiu kombináciu jazdných vlastností).

Dualzone EGD - drevo je umiestnené pozdĺž špičky a pätky v dvoch kontinuálnych zónach, kolmo ku zvyšku jadra, pre konzistentné držanie hrany a väčšiu silu.

Squeezebox

Profilované jadro pre jednoduchšie ovládanie, viac energie a popu. Vďaka integrácii karbónu do klasického Squeezebox profilu sa vytvorilo spoľahlivé jadro. Karbónom je vystužená päta a špička pre okamžitú reakciu.

Ďalšie vychytávky a technológie:

Sintrovaná sklznica s triax lamináciou - 3D technológioa - dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie, ako práve potrebujete.

Infinite Ride - vďaka dôkladnému testovaniu Burton zaručuje, že si ich snowboardy držia svoje jazdné vlastnosti po dlhé roky.

Super Sap Epoxy - živica na báze prírodných zložiek, ktorá je šetrnejšia k životnému prostrediu.

Na doske Burton PROCESS si parádne užijete každú jazdu. Ide o snowboard, ktorý je najideálnejší na športový štýl jazdy. Takzvané all mountain vyhotovenie dosky má všestranné využitie, obstojí pri zjazde aj freestylovej jazde. Vzhľadom na prehnutie typu camber je snowboard citlivý na reakcie a veľmi rýchly. Najlepšie ho zvládne pokročilý jazdec, ktorému jazda po hranách nerobí problém. Twin tvarovanie znamená symetrické, rovnako tvarované a široké konce. Vybavený je sklznicou Triax/Sintered.

Rozhodujúce funkcie snowboardu Burton PROCESS:

  • Univerzálne all mountain vyhotovenie na zjazdovky aj triky
  • Prehnutie camber dáva doske rýchlosť a okamžité reakcie
  • Symetrický twin tvar dosky
  • Typ skĺznice: Triax/Sintered
  • Jadro: FSC™ Certified Super Fly II™ 700G Core, Dualzone™ EGD™, Squeezebox

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili