bežecké lyže FISCHER ORBITER CROWN, NORDIC cruising, WIDE body, AIR tec, HIGHTEC light core, carbon + Fischer T3 NNN

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  61%
256,0 €

100,0 €

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LYZBESP2018_012
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer NNN / Fischer racing classic
Pre koho:
Unisex / Pánske
Dĺžka lyží:
164; 184;
Parametre:
43-41-48-42-45 (164cm); 43-41-48-42-45 (184cm);

Bežky Fischer Orbiter

Bežky Orbiter sú špičkové bežecké lyže typu Nordic Cruising, ktoré nadchnú svojou ovládateľnosťou, stabilitou a výborným sklzom. Vďaka spôsobu konštrukcie WIDE BODY s najširším miestom v strede lyže a celkovo vyššiu tvrdosti, je u lyží typu Nordic Cruising možné používať výrazne kratšej dĺžky. ORBITER ako top model tejto kategórie uspokojí aj dobrých bežkárov, čo v stope trénujú svoju kondíciu. Lyže so "šupinou", ktoré naozaj idú.

Jadro AIR CORE BASALITE je kombináciou ľahkej poréznej štruktúry AIR CORE s vrstvou tvorenou plátmi z extrémne ľahkých drevín a vzduchovými kanálikmi. Charakteristické je obsahom ľahkých bazaltových vlákien, ktoré dolaďujú torzné vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vlákien je tiež relatívna stálosť ich vlastností pri rôznych teplotách.

Model s univerzálnou závodnou sklznicou WC PRO. Uprostred sa nachádza zložitý protišmykový reliéf VARIO CROWN, ktorý umožňuje kvalitný odraz a solídny sklz aj pri zložitých podmienkach, keď je ťažké zvoliť optimálnu mazu.

Súčasťou lyží je integrovaná doska NIS pre ľahkú montáž viazania bez vŕtania do lyží.

Technológia:

Air Core Basalite: kombinácia materiálu Air Core a extrémne ľahkého dreva so vzduchovými kanálmi pre účinnú úsporu hmotnosti. Bazaltové vlákna pre dokonalú pružnosť nezávislú na teplote.
Power Layer: 0.2 mm tenký, extrémne ľahký, celoplošný laminát z prírodného vlákna a živice prináša citeľné zníženie hmotnosti lyže.
Speed ​​Grinding: nové univerzálne zabrúsenie kameňom zaručuje tie najlepšie klzné vlastnosti za všetkých snehových podmienok.
Vario Crown: nová generácia technológie Crown: kombinácia Single, Double a Gliding Crown pre efektívny prenos sily a optimalizovaný sklz.
Wide body: rozšírenie v oblasti podpory pri stúpaní zaisťuje vynikajúce vlastnosti pri stúpaní pri optimálnej stabilite v klasickej technike.Podobné produkty