snowboard BURTON PROCESS EXPERIENCE FLYING V 2018, GREEN, woodocre, carbon, HYBRID/rocker

Použitý tovar Skladom
Zľava  60%
449,0 €

180,0 €

Dotaz k produktu   ?
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SNB_18028
Výrobca:
BURTON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Rocker / Hybrid
Dĺžka:
144;
Parametre:
28,3-24,5-28,3 (144cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave. Snowboardy sú nabrúsené a navoskované.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA

Pánsky snowboard Burton Process
Burton Process prešiel dlhým vývojom a vylepšovaním, a zadarilo sa. Získal freestylovú hravosť a všestrannú zdatnosť. Jadro s certifikátom FSC, Super Fly II vytvára ľahší dosku, zatiaľ čo profil jadra Squeezebox prenáša energiu smerom k špičke a päte, stabilné a bez námahy. Pre presné ovládanie má staré dobré camber prehnutie. Process je ideálny pre freestyle jazdcov, ale je schopný si podmaniť celý kopec, ako to dokazujú profíci, vrátane Marka McMorrise.
Technológia
The Channel - technológia The Channel umožňuje jednoduchšie a hlavne presnejšie prepojenie snowboardu a viazania skrze centrálnej chrbticu, ktorá rovnomerne rozdeľuje energiu pre lepší odraz. Je plne kompatibilný s EST a 3D technológiou a dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie, ako práve potrebujete. U značky Flow je kompatibilný s vyššími modelmi - NX2, NX2-GT, Fuse, Fuse-GT, Nexus Omni a Juno.
Prehnutie
Pure Pop Camber - Je to klasické prehnutie, ktoré umožňuje s veľkou presnosťou kontrolovať rádius oblúku, veľa pomáha, keď rýchlo prenášate váhu z hrany na hranu a v neposlednom rade pomáha uľahčiť dopady na veľkých skokoch tým, že dodáva väčšiu podporu.
Shape
Twin - tvar snowboardu je dokonale symetrický pre vyváženú jazdu, ako na regular, tak na switch. Jibbing, polety aj rýchla jazda, to všetko s väčšou rovnováhou a stabilitou.
Flex
Directional -klasická, najuniverzálnejší tvar snowboardov, navrhnutý s ľahko predĺženou špičkou tak, aby sústredil pop do oblasti pätky a zároveň ponúkal dostatok kontroly vo všetkých terénoch a podmienkach.
Jadro
Super Fly II - kombinácia hrubších a tenších vrstiev rozmiestnených do špecifických oblastí jadra poskytujú pop, silu a znižujú celkovú hmotnosť dosky. Optimalizované pre lepšiu freeride a pre väčšiu silu parkové dosky.
FCS Forest Stewardship Council - dosky sú vyrábané z dreva z certifikovaných lesov. Základnou ideou ogranizace FCS je podporovať ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov a tým pomôcť chrániť ohrozené a devastované svetové lesy.
Dualzone EGD - drevo je umiestnené pozdĺž špičky a päty v dvoch kontinuálnych zónach, kolmo ku zvyšku jadra, pre konzistentné držanie hrany a väčšiu silu.
Squeezebox - patentovaná technológia, ktorá prenáša energiu z vašich nôh na špičku a pätku pre ešte lepší oblúky a ollie. Tenšia sekcia jadra pod nohami prechádza v silnejšia a výkonnejšia oblasti medzi nohami a preč od nôh smerom k špičke a päte pre stabilnejšie doska, ktoré môže byť ešte výkonnejší a ovládateľnejší bez zbytočnej námahy.
Laminácia
Triax - laminácia zaručuje všestrannú pružnosť a spätnú väzbu, vďaka ktorej je zjazdný akýkoľvek terén.
Sklznice
Sintered WFO - vosk so špeciálnym zložením uložený hlboko v póroch tohto extra savého a hustého sintrovaného materiálu vytvára ultra odolnú základňu, ktorá vas nesklame po celú sezónu v akýchkoľvek podmienkach.
Extras
Scoop - členitá špička a päta objavia hrany pre voľnejšie a tolerantnejší pocit, vďaka ktorému si užijete veľa zábavy pri jazde kdekoľvek.
Frostbite Edges - hrany pod viazaním sú mierne rozšírené pre spoľahlivé držanie na hrane v tvrdých, ľadových podmienkach. Frostbite Edges sú priamo hladné po ťažkom teréne a v ľahšom teréne sú úžasne tolerantné. Silné i hravé, záleží, čo je práve potrebné.
Pro-Tip - zúžená hrúbka špičky a päty znižuje hmotnosť pre ľahšie mobilitu.
Infinite Ride - exkluzívna technológia od Burtonu umožňujúce maximálnu pop a silu prestavením dosky a následným umiestnením do stroja simulujúceho jazdné podmienky. Ten dosku zlomí a analyzuje a výsledkom je konzistentný feel od prvého dňa, sozónu za sezónou.

Podobné produkty