dámske lyže ROSSIGNOL FAMOUS 6 light series, XPRESS + Look Xpress 11 ( TOP stav )

Použitý tovar vypredané
Zľava 64%
520 €

190 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_1315
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look Xpress 11
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zaži ďalší perfektný deň na FAMOUS 6, ženských lyžiach na upravené zjazdovky pre pokročilé lyžiarky. Prichádzajú s ľahkou konštrukciou Light Core z dreva Paulownia, ktorá redukuje hmotnosť o významných 20% a Prop Tip technológiou pre ľahký prechod z hrany na hranu.

V oblasti špičky je konštrukcia obohatená o technológiu VAS WOMEN - elastomer, ktorý sa postará o tlmenie vibrácií a dokonalý pocit komfortu. S lyžami FAMOUS 6 dosiahneš zábavu, plynulý štart oblúku, jednoduché ovládanie a spoľahlivý grip na hrane.

  • Jadro: Drevené
  • Výkonnosť: stredne pokročilý
  • Typ int. systému: XPRESS W

KONŠTRUKCIA:

POPLAR WOOD CORE - Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosťou, čím lyžiam dodáva univerzálny mix energie, obratnosti a hravosti.

MINICAP SENDWICH KONŠTRUKCIA - Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené o 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.

VAS WOMEN - Strategicky integrovaný tlmiaci systém WOMEN VAS je nárazy pohlcujúci elastomer umiestnený v prednej časti lyže pri špičke, kde lyže pracujú najviac. Elastomer WOMEN VAS redukuje vibrácie, čím zvyšuje komfort a spoľahlivosť bez straty na výkone.

VYSTUŽENIE - CARBON Formula 1 medzi vláknami. Karbónové vlákna majú nízku hmotnosť a mechanické vlastnosti sú neprekonateľné. Poskytujú spoľahlivý grip, energiu a akceleráciu. Síce to vyžaduje mnoho práce prispôsobiť ich jadru a flexu, ale výsledkom je jedinečný kontakt so snehom a dychberúci výkon.

ON TRAIL ROCKER - profil obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách a mierny 10% rocker priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.

SYSTÉM VIAZANIA - XPRESS W - Integrovaný systém XPRESS je revolučným systémom viazania na podložke pre stredne pokročilých lyžiarov. Výsledkom monobloku a použitých kompozitových materiálov je hmotnosť nižšia o 700g na systém.

OVERSIZE TVAR VYKROJENIA - Oversized prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.