lyže VOLKL RTM 7.4, White/red, FULL sensor woodcore, TIP rocker + Marker FDT10
Použitý tovar vypredané
Zľava 69%
425 €

135 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_1291
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker FDT 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže pre stredne pokročilých, ktorým umožnia hravo zvládnuť všetky typy oblúkov na upravenej alebo kombinovanej zjazdovke. Výborné držanie a stabilita vďaka celodrevenému jadru, lyže sú veľmi obratné a pružné aj v novom snehu. Vyrobené v Nemecku.

Všestranné lyže kategórie ALLMOUNTAIN.

Najkvalitnejšia celodrevená konštrukcia FULL SENSOR WOODCORE je zložená z viacerých druhov dreva niekoľkokrát spolu laminovaných, vďaka čomu sú lyže extra torzne pevné a vynikajúco držia na ľade, zároveň väčšia šírka lyží 74mm pod pätkou viazania umožní najlepšie jazdné vlastnosti na ťažkom a zle upravenom lyžiarskom svahu.

Lyže v závislosti od teploty menia svoju tuhosť: vo veľkých mrazoch sú tuhšie, pri vyšších plusových teplotách zas prispôsobivejšie ťažkému snehu, nová technológia tiež znamená približne o 20% ľahší nástup do oblúka, 20% ušetrenej energie a o 20% vyšší pôžitok z lyžovačky.

Lyže a technológia TIP ROCKER získali najprestížnejšiu nemeckú športovú cenu Plus X Award v kategórii Innovation of Year, High Quality & Functionality.

Progressive Rocker Technology znamená menej vynaloženej námahy pri lyžovaní, ide hlavne o ľahšiu nástupnú fázu do oblúka a presnejšiu smerovú stabilitu, ktorá zabezpečí oveľa väčšiu istotu a dôveru v každom teréne

Pevná konštrukcia, hrubšie hrany a špeciálna odolná povrchová úprava umožňuje využívanie týchto lyží aj v náročných podmienkach lyžiarskych požičovní.

Cieľová skupina: Pokročilí alebo začínajúci lyžiari, jazdiaci prevažne na upravených zjazdovkách v strednom oblúku.

Konštrukcia:

Jednoduché drevené jadro v strednej časti lyže, v oblasti pod viazaním, navrhnuté pre stabilnejšie a lepšie kontrolovaný prejav lyže. Toto jadro je tiež dodávané vo verzii light - odladené a odľahčené priamo pre konkrétny model lyže.

XTD Progessive Technology: Drevom vystužené jadro lyže má na špičke a päte špeciálne 3D tvarovanie, rozdielne na špičke a päte. Špeciálne tvarovaná predná časť lyže, spolu s tvarom Tip Rocker prispievajú k navýšeniu presnosti a stability.

Optimalizovaný tvar päty lyže zasa upravuje jej správanie pri výjazde z oblúka, ktorý je teraz pokojnejší a ani pri razantnejšom vykonaní lyža takzvane "nekope".