lyže VOLKL RACETIGER GS 18 UVO, speedwall, woodcore, TIP rocker, titanium, grip walk + Marker XCELL Motion 12 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 61%
998 €

395 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_1280
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker Xcell 12 motion
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
175;
Parametre:
116-70-98 (175cm);
Rádius:
17,9 (175cm);
Stred:
70 (175cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Völkl Racetiger GS sú športové obračky. Táto lyža je ideálna pre dlhé oblúky a veľmi dynamickú rýchlu jazdu. Jadro modelu Speedwall Multilayer Woodcore - to je špeciálna konštrukcia dreveného jadra patentovaná firmou Völkl, ktorá dodáva lyži skvelú dynamiku a umožňuje perfektný prenos síl na hranu.

Základom tejto technológie je sendvičová konštrukcia s viacvrstvovým dreveným jadrom Speedwall Multilayer Woodcore, kedy samotné jadro lyže je vyrobené z dvoch druhov dreva - tvrdšie drevo je použité v presne danej oblasti pod viazaním, kde presne plní pevnostné predpoklady, mäkšie a pružnejšie drevo je v oblasti päty a špičky lyže, kde zaisťuje jej optimálny priehyb. Uvedené jadro je ešte z hornej aj dolnej strany vystužené titanalovým plechom. Pre dosiahnutie ešte vyššej stability lyže a jej lepšej absorbcie nárazov pri vysokých rýchlostiach je zosilnená štruktúra lyža pomocou špeciálnych vrstiev hliníkovej zliatiny Titanium - Powered by Titanium.

Tento model je ďalej vybavený technológiou UVO, čo je voľne otáčajúca sa 360 ° vibračná klapka, ktorá využíva modernú technológiu tlmenia vibrácií k minimalizácii rušivých vibrácií na lyžiach pri dynamickej jazde. Aj zjazdovka javiaca sa ako úplne rovná generuje vibrácie. To výrazne ovplyvňuje hranenie lyže. Revolučná technológia UVO tak pôsobí antivibračne s osvedčeným tlmením alebo znižovaním vibrácií vo vodorovnom a zvislom smere. Lyže s technológiou UVO sa správajú oveľa presnejšie a bezpečnejšie.

3D Glass technológia pomáha lyži zrýchliť pri výjazde z oblúka a lepšie sa držať na hrane. Model má na špičke lyže Tip Rocker. Pre dokonalý pocit z jazdy a využitia charakteru lyže, Völkl u race modelov používa rozdielny tunning bočných hrán a sklznice.

Vďaka optimálnemu flexu v pozdĺžnej osi lyže budú bez problémov ovládať aj váhovo ľahší lyžiari. Kvalitné drevené jadro zaručuje dlhú životnosť kľúčových vlastností. Racetiger GS sa vyznačuje kvalitnými jazdnými vlastnosťami na ľadových a zľadovatených zjazdovkách. Tento model je určený športovým lyžiarom, ktorí majú radi dlhé a rýchle oblúky na spoľahlivých a vysoko kvalitných lyžiach.

Kľúčové vlastnosti:

rýchle prehraranenie

výborné vlastnosti na ľade a tvrdých zjazdovkách

kvalitné spracovanie

Konštrukcia:

POWERED BY TITANIUM

FULL SIDEWALL

Speedwall Multilayer Woodcore

TIP ROCKER

UVO

P-Tex 4500

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili