lyže ROSSIGNOL PURSUIT 100 Xelium, P100, PROPtip, PROtech, POWERturn rocker + Rossignol XELIUM 100

Použitý tovar vypredané
Zľava 62%
389 €

150 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_1224
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Rossignol Xelium 100
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Cenovo dostupné kvalitné karvingové lyže Rossignol Pursuit 100 na upravené zjazdovky, určené pre začiatočníkov.

Technológia Prop Tech poskytuje adaptívny torzný flex pre lepší kontakt na hrane, zatiaľ čo Power Turn Rocker zasa zaisťuje jednoduchší vstup do oblúku a dobré držanie na hrane.

Technické parametre:

  • typ int. Systému: Xpress
  • rocker / camber: 10% / 90%
  • trať / mimo trate: 100 / 0
  • jadro lyže: drevené jadro

Poplar Wood Core - Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosťou, čím lyžiam dodáva univerzálny mix energie, obratnosti a hravosti.

Cap Konštrukcia - Lyže s touto konštrukciou Rossitop sa ľahko a plynule ovládajú a poskytujú dlhú životnosť.

Prop Tip - Odľahčuje konce lyží, čím zjednodušuje začiatok oblúku, kým počas oblúku si zachováva maximálnu stabilitu. Technológia Prop Tip so svojou Honeycomb konštrukciou tlmí vibrácie na koncoch lyží a postará sa zároveň o hravosť lyží.

Vystuženie - Sklenené vlákno

On Trail Rocker profil obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách, a mierny 10% rocker priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.

Systém Viazania - XPRESS - Nový systém Xelium je o 700g ľahší ako tradičné viazanie. Montáž a nastavenie viazania nevyžaduje žiadne náradie. Nastavenie je jednoduché a rýchle a vyžaduje len malú dávku námahy, čo predurčuje tento systém aj do požičovní. Vzhľad viazania je koordinovaný s dizajnom lyží.

3d Topsheet - Hrubšia vrchná 3D vrstva znižuje viditeľnosť škrabancov a zvyšuje odolnosť a životnosť.

Oversize Tvar Vykrojenia - Oversized prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.