lyže ROSSIGNOL EXPERIENCE E75, Auto turn rocker, Air-tip technology + Rossignol Xelium 100
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 61%
429 €

170 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_1219
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Rossignol Xelium 100
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
144;
Parametre:
120-75-110 (144cm);
Rádius:
11 (144cm);
Stred:
75 (144cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

So srdcom carvingovej mašiny as citom pre freeride predstavujú lyže Experience 75 štandard v all mountain všestrannosti a výkonnosti pre mierne pokročilých lyžiarov.

Air Tip technológie, naša najuniverzálnejšia zmes rockeru/camberu Auto Turn Rocker, odolná Rossitop Cap konštrukcia s dreveným jadrom, to sú hlavné dôvody pre jednoduchšie zlepšenie techniky vo všetkých terénoch a podmienkach.

Auto Turn Rocker poskytuje vynikajúci grip, jednoduché ovládanie a okamžitú kontrolu rýchlosti v oblúkoch. Okrem toho, že Air Tip znižuje hmotnosť, zvyšuje nadnášanie a udržuje konce lyží nad snehom v každom teréne, na tvrdom podklade umožňuje okamžité zahájenie oblúkov.

TECHNOLÓGIA:

LIGHT WOOD : Jadro lyží EXPERIENCE je vyrobené z dreva paulovnie. Paulovnia je o 30% ľahšia ako ostatné drevá používané v jadrách lyží. Výsledkom sú lyže s nižšou hmotnosťou a jednoduchým ovládaním.

AIR TIP : Exkluzívna patentovaná technológia Rossignol Špička je vyplnená vzduchom kvôli čo najnižšej hmotnosti a skonštruovaná tak, aby si udržala optimálnu torznú tuhosť. Hmotnosť lyží je rozložená, konce sú odľahčené pre pohodlie, bezpečnosť a všestrannosť. Fakt, že ťažisko je posunuté bližšie k stredu lyže, sústreďuje silu pod nohy lyžiarov. Zosilnenie ABS pre väčšiu odolnosť a vyššiu torznú tuhosť.

EXTENDED SIDECUT : Vykrojenie lyže pokračuje cez kontaktné body, v ktorých na špičke a päte začína už rocker priehyb. Čím je rýchlosť vyššia a sklon hrany väčší, tým sa predlžuje dĺžka hrany, ktorá je v kontakte so snehom, z čoho vyplýva vynikajúce držanie na hrane počas oblúka. Naopak, keď sa rýchlosť znižuje a sklon hrany sa zmenšuje, dĺžka hrany, ktorá je v kontakte so snehom, sa skracuje, a to značne zjednodušuje ovládanie lyží.

CAP : ROSSITOP Cap posilňuje lyžu a prináša výbornú odolnosť, ovládateľnosť a komfort.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili