lyže K2 AMP BOLT RX black/orange, AM rocker, METAL laminate, RX technology, SPEEDROCKER + Marker MX 12.0
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 66%
1 050 €

360 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_1189
Výrobca:
K2
Viazanie:
Marker MX 12.0
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
186;
Parametre:
128-75-99 (186cm);
Rádius:
19 (186cm);
Stred:
75 (186cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže K2 A.M.P. Bolt na tvrdý, upravený terén. Je to deň, kedy sa navždy zmení konštrukcia lyží určených na tvrdý terén. Ako vlajková loď K2 má model Bolt novú technológiu ROX.

Bolt je základný carvingový nástroj vhodný na stredný a dlhý GS oblúk, so stabilným a pevným držaním na hrane aj v tej najvyššej rýchlosti.

Typ jadra: drevené

Technológia

SPEED ROCKER: Speed ​​Rocker je konštruovaný na tvrdý sneh. Jeho mierne zdvihnuté špičky a ich navýšená dĺžka poskytujú ľahké vedenie lyže a dokonalý prechod na hranu. Klenutie pozdĺž zvyšného povrchu dodáva precíznosť závodnej lyže, silu a pevné držanie na hrane.

HYBRITECH SIDEWALLS: Hybritech je kombináciou výkonnosti strednej Sidewall konštrukcie s ľahkou ovládateľnosťou a zhovievavosťou a Cap konštrukcia v špičke a päte. Exkluzívne ponúkané pri sérii Side. Hybritech robí lyže silné, presné a výkonné, s ľahkým vychádzaním späť do oblúka.

CARBON WEB:Pokrytie MOD štruktúry karbónovou tkaninou. Prvky karbónu ležia v presných uhloch tak, aby sa dosiahol vyšší stupeň torznej tuhosti sekundárneho jadra. To robí lyže ľahké, ale zároveň im pridáva torznú sile tam, kde ju potrebujete najviac.

METAL LAMINATE: S dvoma plátmi odľahčeného titánu vloženými po celej dĺžke lyže sú lyže s Metal Laminatom najvýkonnejšou a najkomplexnejšou konštrukciou ponúkanou K2. Táto konštrukcia sa skladá z pravidelne sa striedajúcich plátov sklených vlákien s plátmi titánu nad aj pod dreveným jadrom. Metal Laminate tlmí, je precízny, má stabilný výkon a je ideálny pre výborné all-mountain lyže.

MOD MONIC:Monic je pevná pozinkovaná hmota vložená do druhého jadra tak, aby maximálne spolupracovala s MOD štruktúrou a maximálne tlmila vibrácie. Nezávislá štúdia v testovacích laboratóriách spoločnosti Boeing nám pomohla nájsť presné miesto na umiestnenie MOD MONICu, tak aby čo najviac pohlcoval vibrácie a okamžite upokojil lyže pri jazde. Vďaka pridaniu Mod Monicu je celá MOD štruktúra ľahšia a lyža je ovládateľnejšia.

MOD TECHNOLÓGIA: MOD je integrovaný vysoko výkonný tlmiaci systém. Jeho funkciou je absorbovať vibrácie a nárazy v akýchkoľvek snehových podmienkach, poskytnúť najlepší prechod z hrany na hranu a zvýšiť stupeň kontroly a sily. MOD je unikátny, pretože je umiestnený ako druhé jadro, ktoré je nezávislé na tradičnom základnom drevenom jadre. Keď pridáme hmotu separátne, obe jadrá sa môžu ohýbať nezávisle na sebe. Vďaka tomu je lyža pokojnejšia, všestrannejšia a má dlhšiu životnosť.

ROX: Zameraním so špeciálne na výhody Speed ​​rockeru v kombinácii so špecifickým MODtvarom a umiestnením Carbon Web, vynašla K2 technológiu ROX, nový štandard pre športové lyže s pevným držaním na hrane na tvrdom teréne s pridanou hodnotou ľahkého začatia oblúk

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili