lyže HEAD SHAPE CX, woodcore SW, ERA 3.0 + Tyrolia PR11
Použitý tovar vypredané
Zľava 63%
498 €

185 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_1168
Výrobca:
HEAD
Viazanie:
Tyrolia PR11
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže HEAD vyhľadávajú absolútny výkon a preteky s časom, ale aj chvíle voľného času pre zážitky s rodinou a priateľmi. To je povolanie modelu Shape CX, moderných lyží vybavených najmodernejšou technológiou značky. Allride Tip Rocker je ideálny pre hravé zahájenie oblúku, 78 mm stred je na to, aby ste si mohli vychutnávať akékoľvek snehové podmienky a technológia ERA 3.0 prináša ešte väčšiu obratnosť.

Táto voľnočasová lyža je navrhnutá na bezstarostnú a bezpečnú jazdu na upravovaných zjazdovkách. Model Shape CX je super rýchly a môžete tak posúvať svoje limity. Potom vás bude baviť robiť pekné oblúčiky jeden za druhým a vychutnávať si jazdu na hranách, rýchlosť, strmšie svahy a objavovanie skutočných lyžiarskych zážitkov. Tieto all-mountain lyže sú tiež veľmi príjemné na mäkkom snehu mimo svahu. Sú skvelou pomôckou na to, ako si zvyknúť na iný lyžiarsky / snehový kontakt, oveľa jemnejší a zábavnejší. Môžete si byť istí, že skipass využijete maximálne bez toho, aby ste sa po prvom dni unavili.

Tieto všestranné lyže sú určené pre stredne náročných lyžiarov, ktorí hľadajú lyže, ktoré nie sú príliš náročné a zabavia sa na nich každý deň. Lyža Shape CX ponúka príjemné pocity z prvej jazdy bez ohľadu na predpovede.