lyže BLIZZARD SRC MASTERS RACING, titanium, woodcore + Marker XCELL 12

Použitý tovar doporučujeme vypredané
Zľava 69%
935 €

290 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_1101
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker XCELL 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Slalomové lyže určené pre profesionálov najmä na upravený ranny menčester. Model SRC je prisposobený na oblúky s kratším polomerom pri vyšších rýchlostiach. Ľahké ovládanie a vyníkajúcu stabilitu umožňuje práve výstuž C-Spine vďaka ktorej sa budete cítiť na zjazdovke ľahko a príjemne.

Profesionáli budú unesení z ich skvelej točivosti, stability.

Technológie:

  • drevená sendvičová závodná konštrukcia Ti, s dvojitým titánovým a karbónovým zosilnením
  • DuraTec
  • Full camber
  • Sidewall
  • C-spine core

Konštrukcia:

DURA-TEC

Full Camber

Sidewall

RTL COLOR CODING

Woodcore

Sandwich Compound Sidewall

C-spine jadro - uhlíková výstuž vložená do dreveného jadra a C-Armor - dodatočná uhlíková vrstva pod viazaním. lyže preto poskytujú maximálnu stabilitu, jedinečnú priľnavosť a schopnosť reagovať na zmeny na hranách.

Konštrukcia "Sidewall" je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambiciózneho lyžiara.Sidewall zabudovaný do konštrukcie lyže poskytuje vyšší prenos síl na hrany lyží = držanie hrán na zľadovatenom teréne, stáli tlak na hranu pozdĺž celej dĺžky lyže, väčšiu stabilitu celej konštrukcie, dokonalú kontrolu a maximálnu carvingovú výkonnosť.

Duratec: Výrobca navrhol lyže tak aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec tchnologiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou.

Full Camber: Tradičná camber konštrukcia bez rockeru určená prevažne na upravený terén. Dôraz je kladený na rýchlu reakciu pri zahájení oblúku a perfektné vedene lyží na hranách. Dopočujeme pre lyžiara s technikou jazdy po hranách bez šmýkania Táto technológia zároveň poskytuje lepšie držanie lyží na ľade.