lyže BLIZZARD POWER RC CARBON, Woodcore, Carbon, POWERLINE + Marker TP 10
Použitý tovar vypredané
Zľava 72%
769 €

220 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_1095
Výrobca:
BLIZZARD
Stiprinājumi:
Marker TP 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Kvalitné športové zjazdové lyže značky Blizzard, ktoré sú vhodné prevažne na upravenú zjazdovku. Lyže sú určené pre športových lyžiarov.

Zjazdové lyže Blizzard RC Ca s dreveným jadrom z radu Blizzard Race sú vhodné pre výkonnostne zdatných lyžiarov na upravené zjazdovky. Lyže z rady Blizzard Race ponúkajú závodnú konštrukciu pre výkon vrcholových lyžiarov. Majú ale viac užívateľsky priaznivejšie prevedenie pre lepšie jazdenie.

Zjazdové lyže Blizzard Power RC sú nabité najnovšími technológiami. Drevená sendvičová závodná konštrukcia, dvojité karbónové a sklolaminátové zosilnenie, DuraTec, 75% side wall, Rental Demo.

Detaily produktu:

  • Cieľová skupina: športoví lyžiari

  • Rýchlosť jazdy: stredná až vysoká

  • Terén: 70% upravený / 30% neupravený terén

Technológia:

  • Dura-Tech: Vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu, ktorý predlžuje životnosť povrchu lyže. Ideálny tiež pre lyže pre požičovne. Nové kovové ochranné špičky chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť.

  • Full camber: tradičná camber konštrukcia bez rockeru určená prevažne na upravený terén. Dôraz je kladený na rýchlu reakciu pri začatí oblúku a perfektné vedenie lyží na hranách. Odporúčame pre zdatných lyžiarov s technikou jazdy po hranách bez šmýkania.

  • 75% side wall: Konštrukcia "75% SIDE WALL" je používaná prevažne pre športové modely lyží, ktoré vyhovejú lyžiarom, ktorí nedosahujú súťažnú rýchlosť, ale preferujú jazdu v stredných rýchlostiach. Čiastočným 75% použitím fenolovej bočnej hrany v dĺžke lyže sa dosiahne vyššia torzná pevnosť, lepšie tlmenie a presnejší prenos síl na hranu lyže.