dámske lyže ATOMIC CLOUD 12 SERVOTEC 2019, LIGHT woodcore, titanium + Atomic X 12 TL ( TOP stav )

Použitý tovar doporučujeme vypredané
Zľava  64%
680,0 €

250,0 €

Dotaz k produktu   ?
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0811
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic X 12 TL
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
All mountain / All round / Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrubé hrany a sklznica v bezchybom stave. Lyže sú nabrúsené a navoskované.


Popis produktu

Náša nová Cloud 12 je krása na povrchu ... a krása pod ním. Tento doplnok na vrchole našich najpredávanejších radov Cloud obsahuje rovnakú technológiu Atomic ako naše Redsterové lyže. To zahŕňa aj inováciu Svetového pohára, Servotec. Táto funkcia slúži ako posilňovač riadenia vašich lyží a vyberá rýchlosť lyžovania a jeho stabilitu na rýchlych rovinách. Výkonný výkon, elegantný vzhľad: perfektné lyžovanie pre rýchle lyžovanie.

Model Cloud 12 je z obľúbenej rady dámskych lyží Cloud. Jedna z kľúčových inovácii je technológia Servotec, ktorá robí lyže ľahko ovládateľné a stabilné pri vyšších rýchlostiach. Úplne nová konštrukcia 100% camberu v kombinácii s technológiou Servotec vytvára elegantné športové lyže. Lyže sú určené pre pokročilejšie lyžiarky, ktoré uprednostňujú dynamickejšiu jazdu.

Technológie: - Light Woodcore Ľahké, dynamické drevené (topoľové) jadro, ktoré zaručí stabilitu a tlmí vibrácie. - Titanium Stabilizer

Titánová výstuž pod jadrom absorbuje vibrácie a udržuje torznú stabilitu v oblúkoch. - Full Sidewall

Konštrukcia bočnice zaručí rovnomerný tlak po celej dĺžke hrany, čím zvyšuje stabilitu a výborne prenáša energiu na hrany. - Servotec

Servotec je prevratná technológia v ovládaní lyží. Lyže sú oveľa ovládateľnejšie a pokojnejšie pri vysokých rýchlostiach.