snowboard K2 HIT MACHINE WIDE, ROCKER, FREESTYLE, sintered base, biaxial glass
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 79%
459 €

100 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN230103
Výrobca:
K2
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Rocker
Dĺžka:
160;
Parametre:
31-26,3-31 (160cm);

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA

Twin-tip snowboard K2 HIT MACHINE je ďalšou úspešnou stálicou v produkcii K2 snowboarding. Opačné klenutie K2 Freestyle with Tweekend™ Rocker, kombinácia triaxálnej a biaxálnej laminácie, drevené jadro z troch druhov drevín, karbónové torzné výstuhy, stredná tuhosť dosky spoločne a twin tip krojením, to všetko dohromady robí zo snowboardu K2 Parkstar ideálnu zbraň . Hlavná zbraň international K2 pre ridera Dannyho Larsena.

Freestyle with Tweekend™ Rocker

K2 Freestyle with Tweekend ™ Rocker je technológia stvorená pre hry v snowparku. Zdvihnutie tipu a tailu vychádzajúce z nulového klenutia ti pomôže k vyvinutiu maximálneho pressu bez toho, aby sa uhryzla hrana a to všetko pri zachovaní krutoprísneho popu a ostatných potrebných jazdných vlastností. S týmto klenutím začnú padať všetky kombá sveta a začneš si nielen v parku naozaj užívať.

  • Plochu snowboardu tvorí: 20% ROCKER vs. 80%FLAT

HYBRITAPER TIP TECH

Hybritaper je spojenie osvedčenej K2 Hybritech konštrukcie a ešte väčšej redukcii použitia materiálu materiálu, v častiach kde je možné tento fakt z dôvodu zachovania pevnosti akceptovať. K2 Hybritech je najefektívnejšia cesta, ako vyrobiť veľmi odolný a výkonný snowboard. Technológia K2 Hybritech je tvorená klasickou sidewall konštrukciou tiahnucou sa pozdĺž efektívnej hrany snowboardu a na oboch koncoch tj na nose a taile prechádza sidewall do klasickej Cap konštrukcie, ktorej výhodou je predovšetkým nízka váha. Táto kombinácia oboch použitých konštrukcií prepožičiava snowboardu nielen nižšiu hmotnosť, ale aj perfektné jazdné vlastnopsti, ideálny prechod z hrany a optimálne začatie oblúka. To všetko pri zachovaní dlhej životnosti, pevnosti v skrute a výborné tlmenie vibrácií.

WH3

K2 snowboarding jadro WH3 jadro je tvorené tromi druhmi drevín z obnoviteľných zdrojov poskladané k maximálnej pevnosti a tuhšiemu flexu a navyše obsahuje dva pásy Honeykomb materiálu vloženého medzi viazanie a hrany, ktorý jadro odľahčuje.

V jadrách našich najvyšších modelov kombinujeme drevo a technológiu Honeykomb aplikovaný do najspodnejšej vrstvy jadra. Honeycomb tvorí urethanový materiál v štruktúre včelích plástov. Táto kombinácia tak robí dosku ľahšou a zároveň pevnou a vďaka spomínanému tvaru včelieho plástu účinne absorbuje nárazy a vibrácie.

HYPER PROGRESSIVE

Veľmi presné a úplne predvídateľné krojenie v akýchkoľvek podmienkach, pri akýchkoľvek rýchlostiach a vždy zaistí bezproblémový a presný prechod z hrany na hranu. Nespočet rôznych polomerov, ktoré sú namiešané spoločne s mäkšou špičkou a pätkou a agresívnejším stredom tak, aby vám snowboard dovolil mať to správne krojenie v každom momente počas jazdy. Toto krojenie sa aplikuje predovšetkým na vyššie rady all-mountain snowboardov K2.

TRIAX / BIAX Carbon Wing- laminácia s dvoma pretkanými sklenými vláknami zlepšujú správanie dosky v skrute, držanie na hrane. Biaxiálna laminácia prepožičiava snowboardu tuhší flex a zvyšuje stabilitu pri nepresných dopadoch mimo ideálneho uhla. Biaxiálna laminácia sa aplikuje do vrchnej a spodnej vrstvy snowboardu a spodná vrstva je ďalej doplnená celkom 10-timi integrovanými karbónovými pásmi. Tieto karbónové pásy integrované do sklených vlákien ťahané po stranách dosky od tipu k tailu zaistia extra hladké uvoľnenie sily. Týmto vzájomným kombinovaním sa spoločne s voľbou dreviny v jadre nastavuje požadovaná tuhosť snowboardu, takže takto kombinované dosky sa vyznačujú tuhším flexom.

4000 Sintered:

Veľmi rýchla a odolná sklznica so zosilnenou vrstvou pre maximálnu životnosť, rýchlo absorbuje a dlhšie udrží vosk. Aplikovaná do snowboardov vyšších modelových radov vďaka svojim špičkovým vlastnostiam.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili