skialpinistické lyžiarky DYNAFIT ZZEUS TF-X, TLT, canting, ski/walk, micro, heel booster
Použitý tovar vypredané
Zľava 56%
445 €

200 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK230245
Výrobca:
DYNAFIT
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
Freeride / freestyle / Skialp

"(Popis produktu bol automaticky preložený google prekladačom)"

Turistické lyžiarske topánky Dynafit Zzeus TF-X: Buďte na svojej hore rovnako nedotknuteľní ako Zeus na hore Olymp s lyžiarskymi topánkami Dynafit Zzeus TF-X. Vďaka schopnosti ovládať aj tie najširšie lyže a schopnosti podávať vynikajúce turistické a horolezecké výkony, Alpine Touring Ski Topánky Dynafit Zzeus TF-X udržia vás a vaše božské schopnosti na trati. Alpine Touring Ski Topánky Dynafit Zzeus TF-X sú vyrobené pre agresívnych všestranných lyžiarov, ktorí prenasledujú neobmedzenú rozlohu backcountry.

Vložky

Nová vložka TF-X, špeciálne vyvinutá pre Freeride-Touring topánky Dynafit, je najpodpornejšia, najpohodlnejšia a najodolnejšia tepelne tvarovateľná vložka na trhu. Je predtvarovaný na veľmi anatomickom kopysle a dá sa použiť aj hneď po vybalení z krabice.

Pridané vlastnosti

Triple Binding Sole od Dynafit poskytuje plnú kompatibilitu viazania v alpskom štýle jednoduchou výmenou sady špičiek a päty. Obe sady sú súčasťou balenia a možno ich meniť bez toho, aby ste museli pristupovať do vnútra kufra

Mikronastaviteľné magnéziové spony sú ľahké a odolné a umožňujú dokonalé uzavretie topánky. Sú vybavené pohyblivými západkami na prispôsobenie uzáveru a plávajúcimi turistickými háčikmi pre výkon a pohodlie do kopca.

Materiály

Puzdro/manžeta: PU

Tvar manžety

15, 21° + uvoľnenie pre chôdzu

30° stupňov rotácie manžety