lyžiarky SALOMON QUEST ACCESS 80, ratchet buckle, magnesium backbone, ski/walk, micro ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 59%
278 €

115 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK231008
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Typ lyžiarok:
All mountain

Pánske zjazdové topánky Salomon QST Access 80 sú navrhnuté pre lyžiarov, ktorí preferujú pohodlie pri celodennom lyžovaní. Určené sú v širokej škále rekreačných lyžiarov od začiatočníkov až po pokročilých. Chôdza v sjazdových botách nikdy nebola pohodlnejšia, vďaka patentovanému systému Hike & Ride, ktorý umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimom chodenia/jazdy. Zväčšený klob zaisťuje skvelý prenos sily. Zásluhou toho získate silu na okraji lyží pre rýchlejšie a presnejšie otočenie. Špeciálne zateplená vnútorná papučka s unikátnou vrstvou z vlny výborne udržuje teplo Vašich chodidiel pri lyžovaní. Ďalej sú topánky vybavené termo-formovateľnou penou na jazyku pre trvalý komfort. Lyžiarky z rady QST predstavujú kombináciu kvalitnej ľahkej konštrukcie, maximálneho pohodlí a elegantného vzhľadu.

  • Flex index: 80
  • Strap 35
  • Vnútorná šírka 104

PU skelet z Bi-materiálu

Skelet vyrobený dvojitým vstrekovaním polyuretánu ponúka konzistentnú hustotu, ktorá napomáha prejazdu bez vynaloženia veľkého úsilia.

PP manžeta z Bi-materiálu

Zosilnená zadná vložka umožňuje použitie mäkšej prednej manžety pre lepší pocit obopnutia nohy a progresívnejšiu flexiu. V kombinácii s polypropylénom, ľahším materiálom ako je PU, zaisťuje vysokú UVA odolnosť s dobrým pomerom kvality a ceny.

Ride & Hike technologia

Salomon patentovaný systém, ktorý spája spojler so špeciálnym kopytom v tvare V. Ak otvoríte klipsňu na zadnej strane skeletu, táto technológia vám umožní jednoduchšiu chodenie, v prípade, že ju opäť zatvoríte, poskytne vám skvelú prednú flexiu pri jazde.

Backbone spona

Magnéziová časť spájajúca manžetu so skeletom, poskytuje pevnú zadnú oporu a progresívnu prednú flexiu. Ak odopnete túto klipsňu, tak si uľahčíte chodenie či výšľapy.

Vnútorná vložka My Custom Fit Comfort

Možnosť tepelného tvarovania jazyka pre viac pohodlia v oblasti holene

Anatomicky tvarovateľná pena, ktorá garantuje základné potreby ako je teplo a pohodlie.

3 mikro hliníkové klipsne

Mikro hliníkové klipsne sú ľahšie ako tradičné klipsne a navyše kĺbové, čo prináša viac pohodlí pri chodení alebo výšľapoch. Nabízí dobré upnutie klipsne otáčaním páčky, ktorá zviera ho zoubok. Hliník prináša viac odolnosti.