dámske lyžiarky NORDICA SPEEDMACHINE 85 W R 2022, grip walk, infrared, adjustable cuff profile
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 63%
399 €

150 €

Garantujeme veľkosť MONDO POINT.

Ostatné veľkosti sú len informatívne.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK230165
Výrobca:
NORDICA
Pre koho:
Dámske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Typ lyžiarok:
All mountain
Veľkosť MONDO:
24; 24,5; 26; 26,5;
Veľkosť EU:
38; 38,5; 40,5; 41;
Skelet v mm:
285 (24cm); 285 (24.5cm); 305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
85;

Zapínanie na štyri pracky zaručuje presné uchytenie a prenos energie z topánky na lyžu. Vynucujú si veľké ohýbanie kolien, vďaka čomu sú ideálne pre pokročilých lyžiarov, ktorí chcú športovať. Štvrtá pracka má zvyčajne tesniacu funkciu. Zapínanie by malo začať druhou sponou, potom zapnúť prvú a prejsť k spodným.

Vďaka zabudovanému vykurovaciemu systému je tepelný komfort oveľa vyšší ako v štandardnej obuvi. Teplotu je možné nastaviť a po dni používania jednoducho zapojte batérie na nabíjanie. Je to dobrá voľba pre ľudí so zlým krvným obehom, ktorí majú problém s rýchlym omrznutím nôh.

Podrážka GripWalk sa stále viac používa v lyžiarskych topánkach. Vyznačuje sa zaobleným profilom, ktorý uľahčuje chôdzu po zložení z lyží. Podrážka je protišmyková, takže zvyšuje bezpečnosť a jej zakrivený tvar umožňuje prirodzený pohyb a pohodlie pri chôdzi.

Použité systémy a špeciálne vyvinuté technológie umožňujú presné prispôsobenie obuvi konštrukcii chodidla. To sa premieta do zvýšenej jazdnej stability, ovládania, bezpečnosti a vysokého komfortu.

Sú vybavené presným a jednoduchým nastavovacím systémom, ktorý ti umožňuje prispôsobiť ich individuálnej štruktúre nohy. Vďaka tomu noha dobre drží, čo sa premieta do zvýšeného pohodlia a bezpečnosti.

Pohodlie počas mnohých hodín lyžovania na svahu je kľúčovým prvkom, ktorý ti umožní užiť si šport. Dobre padnúce topánky zaručujú dobrú priľnavosť k nohe, bez nežiaduceho tlaku, optimálne teplo a eliminujú pocit unavených nôh.

Za efektivitu pri jazde má veľkú zásluhu dizajn, použité materiály a technológie, ako aj spôsob osadenia. Vychutnáte si lepšiu kontrolu a tvoja poloha na lyžiach bude prirodzená a pohodlná.

Technológie:

  • PrimaLoft®
  • Adjustable Cuff Profile
  • Infrared Technology
  • ISOTHERM
  • Dual Easy Entry
  • Power Driver
  • 3Force EVA Reinforcement
  • 3Force Honeycomb Shell

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili