skialp freeride lyže KASTLE TX 90, blue/white, dual rise + Diamir Eagle 12 + Pásy
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 59%
1 279 €

530 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY230018
Výrobca:
KASTLE
Viazanie:
Diamir Eagle 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Freeride / Freestyle / Skialp
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
184;
Parametre:
122-90-111 (184cm);
Rádius:
20,9 (184cm);
Stred:
90 (184cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Inovatívna karbónová konštrukcia s technológiami DUAL RISE a Hollowtech 2.0 zaručuje pohodové stúpanie a naozaj zábavné zjazdy v prašane. TX90 sú pri zjazde bezkonkurenčné, vážia absolútne minimum a sú najuniverzálnejšími lyžami Kästle v modelovom rade na skialpinizmus.

Technológia lyží:

HOLLOWTECH

Je kľúčová patentovaná technológia, ktorá je vo svete výroby lyží unikátna. Odstránením nepotrebných vrstiev materiálu v špičke sa znížila hmotnosť lyže, čo prináša rovno niekoľko výhod: vibrácie sa znížia až o 30%, lyže získa na stabilite, hrany majú väčšiu priľnavosť a celkovo je vďaka nižšej hmotnosti vedenia lyží presnejšie.

DREVENÉ JADRO VYROBENÉ Z KARUBOVÉHO DREVA

Jadro každej lyže Kästle je z dreva prvotriednej kvality a je vyrobené s presnosťou na desatinu milimetra. Vďaka tomu môžeme kontrolovať hmotnosť, reaktivitu lyže aj mieru vibrácií a ponúkať špičkové výrobky s dlhou životnosťou. Druh dreva, alebo kombinácia rôznych druhov dreva, je starostlivo vyberaný pre každý modelový rad zvlášť s ohľadom na vopred stanovené použitie lyže. Preto vám môžeme zaručiť mimoriadnu ovládateľnosť aj neprekonateľný výkon.

SENDVIČOVÁ SIDEWALL KONŠTRUKCIA

Sendvičová sidewall konštrukcia je prevzatá zo závodných zjazdových lyží. Táto konštrukcia zaručuje lyžiam Kästle optimálnu pozdĺžnu aj priečnu tuhosť a presný a okamžitý prenos síl, ktorý zaručuje maximálnu ovládateľnosť aj vo vyšších rýchlostiach.

ELLIPTICAL RADIUS

Každý model lyží Kästle má svoje jedinečné carvingové vlastnosti: polomer prispôsobený stredu. Lyže sú totiž navrhnuté každé zvlášť, podľa toho, na aké použitie sú určené. Tvar rádia Elliptical Radius (oválny) určuje, ako rýchlo a agresívne lyže začína oblúk aj ako z neho vyráža.

GRAFITOVÉ SINTROVANÉ SKLZNICE

Kästle nerobí kompromisy a pri všetkých modeloch pre dospelých sa spolieha na vysoko kvalitné grafitové sintrované sklznice UHM, používané aj pri závodnom lyžovaní.

Výsledok: optimálne klzné vlastnosti, vynikajúce absorbovanie vosku a odolná sklznica s dlhou životnosťou.

CAMBER

Lyže Kästle majú klasický Camber, ktorý sa ďalej rozlišuje na Standard Camber a Low Camber:

Pri prehnutí Low Camber je stred lyže zdvihnutý len mierne a kontaktné body lyže so snehom sa nachádzajú bližšie pri strede. Efektívna hrana je kvôli tomu kratšia a lyže hravejšie a tolerantnejšie.

ŠPIČKA A PÄTKA

Prevedením špičky a pätky je možné regulovať agresivitu našich lyží.

HOOK FREE pätka sa často kombinuje s Dual Rise a dlhšou pätkou, kontaktný bod sa tak posúva viac do stredu lyže. Výsledkom je väčšia tolerancia a hravosť pri výjazde z oblúka.

Špička HOOK FREE je dlhšia špička, ktorá je často skombinovaná s technológiou Early alebo Progressive Rise. V tomto prevedení je kontaktný bod lyže so snehom posunutý smerom k stredu lyže, vďaka čomu sú lyže tolerantnejšie a hravejšie.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili