lyže VOLKL RACETIGER RC 2023 UVO, black/red, grip walk, woodcore, tip rocker + Marker Motion 10
Použitý tovar vypredané
Zľava 48%
800 €

420 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230769
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker motion 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže Racetiger RC sú vysoko kvalitné obračky značky Völkl. Tieto vynikajúce športové lyže sú určené pre dlhšie oblúky vo vysokých rýchlostiach na upravených a zľadovatených svahoch. Pri vysokej rýchlosti Vám tento model dá pocit bezpečia a pokoja v priebehu celého oblúku.

Model obsahuje celý rad konštrukčných prvkov, ktoré dohromady dokonale fungujú ako celok. Základom je upravené drevené jadro Full Sensor Woodcore, zosilnené pásom dynamické ocele Powered by steel. To všetko dopĺňa tvar prehnutia s ľahko prizdvihnutou špičkou Tip Rocker a tlmičom nežiaducich vibrácií UVO, ktorý dokáže tlmiť v troch nezávislých rovinách.

3D Glass technológia - 2x vrstva sklolaminátu, na špičke a päte poskladaná do 3D napomáha lyži zrýchľovať pri výjazde z oblúka a lepšie držať na hrane. Tento model najviac využijete na upravených a tvrdých zjazdovkách, kde budete môcť plne spoznať jeho potenciál. S ľadom si hravo poradí a príjemne prekvapí jeho schopnosť podať kvalitné jazdné vlastnosti aj na rozbité zjazdovke.

VLASTNOSTI:

  • Kľud vo vysokých rýchlostiach
  • Hravo si poradí na ľade
  • Model na jazdu vo vysokých rýchlostiach