lyže VOLKL RACETIGER GS 2023 UVO, grip walk, woodcore, full titanal, tip rocker + Marker Motion 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 54%
1 195 €

550 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230744
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker motion 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Racetiger GS sú závodné lyže vystužené titanalom určené na obrovský slalom. Vďaka technológiám sa lyže búdu správať perfektne pri rýchlej agresívnej jazde s dlhými oblúkmi na upravenej zjazdovej trati. Pre jednoduchšie zahájenie oblúka majú lyže na špičke prehnutie Rocker.

Technológie:

Powered by Titanium : Pridaná vrstva z titanalového plechu tlmí nežiadúce vibrácie a dodáva lyžiam maximálnu stabilitu pri vysokých rýchlostiach.

Speedwall Multilayer Woodcore : Časť z tvrdého dreva bezprostredne priliehajúca k postranným sidewallom spôsobí vyšší prenos sily. Nízka hmotnosť mäkkej časti v strede jadra prináša väčšiu obratnosť a ovládateľnosť a znižuje celkovú hmotnosť lyží

Tip Rocker : Profil Tip Rocker má variabilnú dĺžku hrany v oblasti špičky. Opačný priehyb (rocker) je mierny. Variabilná dĺžka hrany v oblasti špičky uľahčuje zatáčanie. Profil camber v strednej a pätovej časti lyže zaisťuje kontrolu nad lyžami a stabilitu pri jazde ako pre začiatočníkov, tak aj pre stredne pokročilých lyžiarov.

Full Sidewall : Priamy a silný prenos energie na hrany pozdĺž celej dĺžky lyží.

3D.Glass : V porovnaní s klasickou glass konštrukciou, trojrozmerná a viacnásobne skladaná sklenená vrstva v oblasti viazania zvyšuje priľnavosť hrán a poskytuje živší odraz v oblúkoch.

UVO.3D : Ultimate Vibration Object - predstavuje prvú aplikáciu voľne sa pohybujúceho predmet, ktorý tlmí vibrácie v rozsahu 360° a minimalizuje rušivé vibrácie lyží. Pri kontakte lyže so zvlneným terénom nevyhnutne dochádza k vzniku ,,vibrácií,, Najmä špička lyží sa rozhýbe všetkými smermi - nielen pozdĺž lyží Technológia UVO tieto vibrácie preukázateľne znižuje a zaručuje tak pokojnejšiu, stabilnejšiu presnejšiu jazdu.