lyže STOCKLI LASER AX TFC, TURTLE SHELL, woodcore, double titan + Salomon AM 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 50%
1 250 €

630 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230651
Výrobca:
STOCKLI
Viazanie:
Salomon AM 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Laser AX sú fantastické univerzálky od značky Stöckli.

Jedinečná drevená konštrukcia, najlepšie materiály použité pri výrobe a dva titanalové pláty u tejto lyži zaručujú jej vynikajúce jazdné vlastnosti.

Táto lyža je skvelá na všetky tipy oblúkov. Lyža má Rocker a vďaka novej technológii FEC funguje tak, že čím viac tlaku na ňu vyviniete v oblúku, tým je Rocker menší, a tým sa predlžuje kontaktná dĺžka lyže so snehom.

Model AX si skvele poradí so všetkými typmi snehovej pokrývky.

Lyža Vám bude za každých snehových podmienok nápomocná, nebude Vás lyžovanie stáť toľko síl a ešte Vám tento model pomôže posunúť Vaše lyžiarske zručnosti zase o kúsok ďalej. Lyža je pri jazde veľmi pokojná aj vo vysokých rýchlostiach.

Technológie :

Adaptive Contact Lenght : Vďaka väčšiemu uhlu hrany zaručí väčšiu kontaktnú plochu so snehom. Výsledkom je, že lyže držia vynikajúco na hranách a zostávajú absolútne stabilné a presné v oblúkoch.

Turtle Shell Comfort (TSC) : Zárezy vo vrchnej titanalovej vrstve tvoria konštrukciu podobnú korytnačiemu pancieru.

Vďaka Turtle Shell Comfort lyže pri zvýšenom tlaku a prehnutí stvrdnú a zaručia vysokú precíznosť pri vykrajovaní oblúkov. Pri nižších rýchlostiach sú flexibilnejšie a uľahčia ovládanie lyží.

Rocker : Dlhšie zakrivenie špičky, nazývané rocker technológia, je špeciálne upravená pre každú lyžu z modelov Laser. Táto úprava uľahčuje presun z hrany na hranu a "floating" lyže v prašane.

Sandwich Sidewall Technology : Lyže sú vyrobené vrstva po vrstve a následne pod tlakom zlepené.

Takáto konštrukcia optimalizuje prenos energie z lyžiara na lyže, čím zvyšuje ich presnosť.

Solid Metal Edge : Lyže z rady Laser majú širšie hrany, čím zvyšujú životnosť lyží a robustné materiály v konštrukcii so šikovným dizajnom výborne chránia pred mechanickým poškodením.

Turtle Grip : Nová povrchová úprava na modeloch Laser X, podobná hadej koži, vytvára matný povrch, ktorý dodáva dizajnu elegantný vzhľad a chráni pred mechanickým poškodením.

Full Edge Contact : Lyže sú širšie na špičke pre kontakt väčšej časti hrany so svahom, čím uľahčujú i urýchľujú nasadenie do oblúka a vynikajúco držia na hranách v oblúkoch.