lyže ROSSIGNOL PURSUIT 16, aramid, basalt + Rossignol Axium 110
Použitý tovar vypredané
Zľava 74%
739 €

195 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230955
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Rossignol Axium 110
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky / Slalomky
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže Rossignol Pursuit 16 Ar/Bslt sú vysoko výkonné lyže, ktoré sú určené pre lyžiarskych nadšencov. Technológia zo svetového pohára a konštrukcia z ľahkých materiálov sú zárukou stability a vysokej tuhosti. Lyža je vybavená Rockerom na špičke a Diamond špičkou pre ľahké začatie oblúka. Zjazdové lyže Rossignol Pursuit 16 Ar/Bslt sú univerzálnym modelom, ktorý zvláda všetky dĺžky oblúkov. Sú o mäkšie ako vyšší model s titanalom.

Technológia:

POWER TURN ROCKER

90% priehybu lyže tvorí tradičný priehyb, ktorý dodáva lyžiam energiu, rovnako ako vynikajúci cit pre terén a držanie na hrane v oblúku. Zvyšných 10% tvorí nízky Rocker priehyb na špičke. Vjazd do oblúka je jednoduchší a kontrolovateľnejší.

H TECHNOLÓGIA

Predná a zadná časť lyže je rozdelená, čím umožňuje presnejší vjazd do oblúka. Intuitívne správanie, výkon, presnosť.

OVERSIZE

Oversize prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinované so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúka, silu a presnosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúka do ďalšieho oblúka. Kombinácia veľkého vykrojenia s dnešnou šírkou stredu lyže poskytuje ten pravý pocit na hrane a neslýchanú stabilitu.

MINICAP SANDWICH

Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené o 30 °, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.

IPS DIAMOND

Independent Pressuring System IPS koncept optimalizuje prenos energie aplikovaný nohou cez topánku individuálne na pravú alebo ľavú hranu lyže, a tým posilňuje vyslanú energiu a držanie na hrane. Tvar profilu pomáha tejto technológii vyššími bočnými stenami, aby aplikovaný tlak na hrany bol priamy a vyvážený.

VAS ARAMID/BASALT

Bazalt absorbuje nárazy a zlepšuje stabilitu, v kombinácii s aramidom zabezpečuje živosť a tolerantnosť lyží.