lyže ROSSIGNOL HERO ELITE SHORT TURN TI 2021, grip walk, titanal, lct + Look NX 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 45%
889 €

495 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230381
Výrobca:
ROSSIGNOL
Stiprinājumi:
Look NX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Výkonné a perfektne vyvážené lyže Hero Elite ST Ti sú jedinečné slalomky pre technicky založených a precíznych lyžiarov. Nová technológia LCT zaisťuje stabilitu za všetkých podmienok, On Trail Rocker umožňuje rýchlejší vstup do oblúka, závodná titanalová sendvičová konštrukcia zase zaisťuje viac energie a vyššiu presnosť v oblúkoch. Využijú ich všetci nadšenci rýchlych krátkych oblúkov pre dynamické jazdy na tvrdom podklade.

  • Poplar Wood Core - Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosťou lyže.
  • Line Control Technology (LCT) - Integrovaný nosník v strede jadra eliminuje počet kmitov lyže, čím zabezpečuje stabilitu a dynamickú kontrolu dráhy lyží.
  • On Trail Rocker - Rocker profil na špičke lyže umožňuje plynulé nasadenie do oblúku s vynaložením menšieho úsilia.
  • Sidewall - Konštrukcia Sidewall je zložená z vrstiev materiálov a vertikálnych bočných stien po celej dĺžke lyže. Poskytuje lyžiam optimálny grip na hranách, presnosť, rovnováhu a energiu.
  • Titanal Výstuže - Titanalová vrstva optimalizuje tlmenie, stabilitu a torznú tuhosť pre maximálnu presnosť a výkon pri zjazde.