lyže FISCHER RC4 WORLDCUP RC 2023, grip walk, woodcore, diagocarbon + Fischer Z12
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 53%
1 049 €

495 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY230274
Výrobca:
FISCHER
Stiprinājumi:
Fischer Z12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
165;
Parametre:
109-66-94 (165cm);
Rádius:
17 (165cm);
Stred:
66 (165cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Obľúbené slalomovky Fischer RC4 s konštrukciou pretekárskych lyží zo Svetového pohára. Základ tvorí drevená sendvičová štruktúra, vystužená dvojitým Titanalom s hrúbkou 0,8 mm. Podložka pod viazaním M-Track dovoľuje lyžiam maximálny možný priehyb pri zaťažení do oblúka a necháva vyniknúť dynamické vlastnosti materiálu. Lyže na prvý pohľad zaujmú razantným slalomovým vykrojením. Na hranách sú neprekonateľné a zahájenie oblúka je bleskurýchle, ako sa na správne slalomové lyže patrí. Jedná sa o dynamické a točivé lyže a jeden z najobľúbenejších modelov zjazdových lyží od Fischer.

Technológie:

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION:Drevené jadro kombinované s bočnicami ABS v klasickej sendvičovej konštrukcii pre harmonickú pružnosť a dokonalú reakciu.

AIR CARBON TI 0.8:drevené jadro s dvojitým tinanovým plátom zosilnené vďaka Air Carbon. Perfektný záber a držanie hrán a extrémne plynulá jazda ako výsledok.

RACETRACK:Optimalizuje prehyb lyže, zabezpečuje čo možno najlepší kontakt s traťou, priamy prenos síl a presné usadenie obuvi nad lyžou.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili