lyže FISCHER RC4 THE CURV DTI 2023, diago fiber, radical triple radius + Fischer Z11 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 47%
849 €

450 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY230723
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer Z11
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky / Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
171;
Parametre:
120-70-102 (171cm);
Rádius:
14 (171cm);
Stred:
70 (171cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

SHAPE TI 0.5, t. j. prispôsobenie hrúbky a tvaru tejto vysokopevnostnej zliatiny výkonnostným cieľom a geometrii lyže, zabezpečuje optimálnu priľnavosť a stabilitu a hladšiu jazdu.

Rovnováha medzi plynulosťou, rýchlosťou, presnosťou a stabilitou, ktorú poskytuje nový model RC4 The Curv DTI, vyčarí úsmev na tvári vážnym lyžiarom, ktorí hľadajú zábavu na horách. Technológia Triple Radius umožňuje dynamické a ostré zákruty s ľubovoľným polomerom. Vyztuženie z uhlíkovej sieťoviny okolo ľahkého dreveného jadra udržiava nízku hmotnosť a vysokú bočnú tuhosť, čo zaručuje stabilitu a pocit istoty na lyžiach.

Kolekciu tvoria lyže rôznych dĺžok - ideálne lyže pre každý štýl lyžovania. Každá dĺžka ponúka presne vyladenú konštrukciu Triple Radius, ktorá umožňuje dokonalé strihanie krátkych, stredných a dlhých zákrut.

Sériu Curv navrhli traja špecialisti a v skutočnosti legendy alpského lyžovania. Hans Knauss, Mike von Grunigen a Kristian Ghedin, ktorí vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam navrhli nový rad The Curv, ktorý už dobýva svahy po celom svete. Konečným cieľom bolo vytvoriť lyžu, ktorá bude perfektne zarezávať oblúky. Práce na sérii The Curv sa začali už v roku 2017 a až po štyroch rokoch tvrdej práce, množstva testovania a zdokonaľovania všetkého do posledného detailu sa zrodila séria The Curv. Už počas prvého roka od svojho príchodu na trh séria Curv výrazne ovplyvnila svet lyžovania a navždy ho zmenila.

Model Fischer RC4 Curv DTI je vybavený doskou ALLRIDE, ktorá je širšia a nižšia pre lepší prenos sily.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili