lyže BLIZZARD BRAHMA 88 FLIP CORE 2020, woodcore, carbon + Marker Squire TCX 11
Použitý tovar vypredané
Zľava 56%
869 €

390 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230060
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker Squire TCX 11
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Freeridové lyže pre športových lyžiarov, vhodné do upraveného aj neupraveného terénu s prašanom. Dôraz je kladený na ľahkú ovládateľnosť v každom teréne a skvelé vedenie lyží na hranách. Dosahujú vysokú až veľmi vysokú rýchlosť.

Väčšia stabilita a ľahšia ovládateľnosť lyží - priľnavosť hrán a stabilita lyží umožňuje mať jazdu pod kontrolou aj v horších podmienkach.

Freeride Allmountain lyže s novým designom

Väčšia stabilita a ľahšia ovládateľnosť lyží - priľnavosť hrán a stabilita lyží umožňuje mať jazdu pod kontrolou aj v horších podmienkach.

Rocker Camber Rocker - prehnutie lyže s rockerom na špičke a päte a s camberom v strede lyže. Dôraz je kladený na jednoduché ovládanie lyže v ľubovoľnom teréne, zachováva si perfektné vedenie lyží na hranách. Odporúčame pre športových a ambicióznych lyžiarov.

Carbon Flipcore - Technológia Flipcore spôsobila revolúciu vo vnímaní schopností rocker lyží. Carbon Flipcore je evolúciou tohto prevratného procesu v konštrukcii freeride lyží a posúva ich výkonnosť na hranicu možností. Integráciou dvojsmerných karbónových vlákien do oblastí rocker na špičke a päte lyže sa dosiahlo odľahčenie konštrukcie, vyššej stability a lepšej ovládateľnosti freeride lyží. Rocker časť lyží má pokojnejší prejav a sú menej náchylné k vibráciám. Carbon Flipcore prináša presnejší prenos síl v ľubovoľnom teréne.