dámske lyže ROSSIGNOL NOVA 7 2022, LTD, grip walk + Look Xpress 11
Použitý tovar vypredané
Zľava 49%
569 €

295 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY231016
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look Xpress 11
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže Nova 7 LTD sú ideálne pre upravené svahy. Ľahké a ľahko ovládateľné lyže pre náročných lyžiarov, ktorí chcú ďalej rozvíjať svoje zručnosti. Vďaka agilnému drevenému jadru v sendvičovej konštrukcii poskytujú technické lyže vysokú úroveň odolnosti a stability.

Technológie :

Active flex : Kým niektoré ženy uprednostňujú tvrdé lyže, iné preferujú pri lyžovaní pohodlnejšiu pružnosť. Náš nový adaptívny flex reaguje na potreby všetkých lyžiarok tromi profilmi pružnosti (BOOST, ACTIVE, ASSIST), aby bola zaručená správna pružnosť pre správny pocit pri jazde. Active Flex je navrhnutý tak, aby intuitívne poskytoval kontrolu a výkon po celý deň.

LCT Construction : Technológia má základy patentovanej LCT technológie. Centrálny nosník integrovaný medzi jadro a vrchnú vrstvu napomáha v stabilizovaní rozkmitaných koncov lyže, čím LCT konštrukcia poskytuje plynulú stabilitu a tolerantnejšiu kontrolu lyží.

On Trail Rocker profil obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách, a mierny 10% rocker priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.

Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.

Poplar wood core : Cenovo dostupnejšia kapová konštrukcia Rossitop CAP (bez bočných stien), dodáva lyžiam nízku hmotnosť, komfortné jazdné vlastnosti a zvýšenú odolnosť voči povrchovým poškodeniam.

Jadro z topoľového dreva zabezpečuje skvelú rovnováhu medzi tlmením a pružnosťou.

Rectangular Sidewall konštrukcia spočíva v horizontálnom vrstvení materiálov (drevo, sklenené vlákna, kov, atď.) v kombinácii s bočnicami po celej dĺžke lyže. Táto konštrukcia je zárukou optimálneho držania na hrane, presnosti a energie.