dámske lyže NORDICA BELLE DC 72 2023, grey, grip walk, double core + Marker TP2 11 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 46%
699 €

380 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY230553
Výrobca:
NORDICA
Viazanie:
Marker TP2 11
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
156; 162;
Parametre:
120-72-99 (156cm); 121-72-100 (162cm);
Rádius:
12,8 (156cm); 13,7 (162cm);
Stred:
72 (156cm); 72 (162cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Či už jazdíte s priateľmi, alebo si jednoducho užívate samotu, Belle DC 72 od Nordica vás udržia v dobrej nálade. Obzvlášť hravé a zábavné, prispôsobené potrebám stredne pokročilých a pokročilých lyžiarok. Nová technológia Double Core spoločnosti Nordica vkladá jadro tlmiace nárazy medzi dve drevené jadrá, čím vytvára pokojnú, no výkonnú jazdu, ktorá zvyšuje sebadôveru. Kratšia doska viazania zvyšuje vašu schopnosť ohýbať lyžu a začať oblúky. Znížením polohy zadnej platne poskytuje technológia Nordica Natural Stance prirodzenejšiu, vycentrovanú polohu, ktorá maximalizuje kontrolu.

Kontrola

Materiály a technológie použité na výrobu výrazne uľahčujú ovládanie počas jazdy. To sa samozrejme premieta do zvýšenej bezpečnosti na svahoch a vyššej efektivity.

Stabilita

Aby ste si užili dobrú stabilitu pri lyžovaní, musíte lyžu správne vybrať vzhľadom na výšku a váhu, ako aj úroveň pokročilosti lyžiara, preto dbaj na dĺžku, vykrojenie a šírku lyže. V tomto modeli je dodatočne použité jadro a systémy tlmenia vibrácií zlepšujú stabilitu.

Kompozitné/drevené jadro

V závislosti od typu použitého kompozitu v kombinácii s dreveným jadrom, ktoré sa vyznačuje dobrým tlmením vibrácií, možno zlepšiť niektoré parametre lyže. Ide o kombináciu výhod dreva a kompozitu.

Reaktivita

Za správnu reaktivitu lyže je zodpovedné použitie vhodných materiálov a použitie špeciálne vyvinutej konštrukcie. To ti umožní zvýšiť jazdný výkon bez straty kontroly aj pri vyšších rýchlostiach.

Výkon

Šírka lyží určuje ich výkon v teréne. V závislosti od štýlu jazdy by ste sa mali riadiť šírkou pásu. Šírka 73 mm je ideálna na upravené zjazdovky, 80 mm zvládne upravené zjazdovky aj mimo zjazdovky a 85 mm je vhodná na mimo zjazdovky a čerstvý prachový sneh.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili