dámske lyže HEAD PURE JOY 2023, white, grip walk, LYT tech, synthetic core + Head Joy 9 ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 49%
469 €

240 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230608
Výrobca:
HEAD
Viazanie:
Head Joy 9
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Model Pure Joy sú výborné dámske lyže pre začiatočníčky a pokročilé lyžiarky. Vďaka svojej modernej konštrukcii sa budete bez námahy zlepšovať v lyžiarskej technike. Technológia Libra zaručuje lyžiam perfektnú vyváženosť a neuveriteľnú kontrolu za každých podmienok.

  • ERA 3.0 : Kombinuje tri technológie (Allride Rocker, Progresívny rádius a odpruženie Intellrise) aby uľahčila lyžovanie a poskytla väčšiu šírku výkonného pásma.
  • Profil Allride Rocker : Allride Rocker je kombinácia 20% Rocker a 80% Camber profilov pre vynikajúce ovládanie lyží a vyšší výkon v mäkkom snehu.
  • Libra Woman’s Camber : Dámsky Camber má nižší profil vďaka Graphenu, čo umožňuje ľahké zatáčanie.
  • Konštrukcia Graphene Power Sidewall Jacket : Konštrukcia lyže kombinuje Graphene a jadro s ABS hranami. Vďaka tejto konštrukcii majú lyže extrémnu torznú pružnosť.
  • Kompozitné Jadro : Jadro z ultraľahkých kompozitných materiálov prispieva k nízkej hmotnosti a optimálnej pružnosti.
  • Structured UHM C Base : Skĺznica Structured UHM C Base ponúka najvyššiu kvalitu, rýchlosť a skvelú úpravu. Zároveň sa používa pri pretekárskych lyžiach Svetového pohára, kde technici používajú rovnaké materiály a stroje.
  • LYT Tech : Revolučná konštrukcia spolu s vrchnou vrstvou polyestérovej sieťoviny vytvárajú najľahšiu lyžu vo svojej kategórii.