dámske lyže DYNASTAR INTENSE 10 2020, powerdrive, grip walk + Look Xpress 11 ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 55%
535 €

245 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230256
Výrobca:
DYNASTAR
Stiprinājumi:
Look Xpress 11
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

K vysokému výkonu nepotrebujete za každú cenu lyže, ktoré sú obtiažne ovládateľné. Lyže Dynastar INTENSE 10 boli navrhnuté pre pokročilé lyžiarky a kombinujú špičkové technológie s inovatívnou konštrukciou, ktorá je prispôsobená pre ženy. Technológia Active Light Core a Powerdrive sa spojili a sľubujú prirodzený flex, jedinečnú stabilitu, dynamickú energiu a bezkonkurenčné držanie na hrane.

  • pre pokročilé lyžiarky
  • s konštrukciou prispôsobenou pre ženy
  • prirodzený flex, jedinečná presnosť a stabilita

Použité Technológie:

LIGHTNESS

Pri konštrukcii lyží LIGHT sme uplatnili skúsenosti získané pri výrobe skialpinistických lyží pre zníženie hmotnosti lyží bez kompromisu na výkone.

ACTIVE AIR CORE

Polyuretan býva využívaný samostatne alebo v kombinácii s drevom alebo inými materiálmi, ktoré umožňujú redukciu celkovej hmotnosti a vylepšenie výkonnosti jadra

POWERDRIVE

Technológia POWERDRIVE spočíva v použití bočníc z troch materiálov pre prirodzenú flexiu, a tým pádom aj jedinečnú stabilitu a kontakt so svahom. Technológia POWERDRIVE je vždy prispôsobená konkrétnemu typu lyže a terénu, či už sa jedná o pretekárske lyže alebo skialpinistické, a zaručuje tak spoľahlivú kontrolu za každých podmienok.